Hepsiburada Fatura Göndermiyor

theFaceless

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Budapeşte
Hepsiburada'ya güvenip ürünü aldık. Satıcı hem ürünü yanlış, hem de problemli yolladı. Ürünün faturasını ne fiziksel ne de e fatura şeklinde bana göndermedi. Hepsiburadaya ve satıcıya defalarca ilettim faturamı göndermiyorlar. Satıcı puanı yüksek olsa da umursamaz ve açıkçası sahtekar davranışları var. Gerekli işlemler için faturaya ihtiyacım var ancak hepsiburada robot gibi aynı mesajları yolluyor ve faturamı bana ulaştırmıyorlar.

Konu hakkında daha çabuk çözüme ulaşabilmek adına ne yapabilirim?

Bu arada satıcı mertev kesinlikle güvenilir değil bilginize. İlgisiz alakasız alacağınız ürünlerde mertev satıcısını görürseniz tercih etmeyin. Hepsiburada'ya da güvenmeyin arada Hepsiburada var diye.

Hiç zaman kaybetmeden yazışmaların ekran görüntüleriyle THH'ye online talep aç. Kısa sürede çözülmez ama oradaki süreç işlemeye başlasın.

Ek olaran bugün aralık 2020 tarihinde Amazon'dan aldığım HP Z5000 Mouse bozuldu. Servis fatura istedi. Amazon'da teknik bir hata nedeniyle faturayı göremedim. Müşteri hizmetlerini aradığımda evet bizden kaynaklı bir sorun var ürünü iade alalım dediler. Evet neredeyse 1 yıl önce alınmış ürünü. Kutusunu attım dedim sorun değil herhangi bir kutuya koyup gönderin dediler. Bu adamlar elin Amerikalısı işte..

Hiç zaman kaybetmeden yazışmaların ekran görüntüleriyle THH'ye online talep aç. Kısa sürede çözülmez ama oradaki süreç işlemeye başlasın.

Ek olaran bugün aralık 2020 tarihinde Amazon'dan aldığım HP Z5000 Mouse bozuldu. Servis fatura istedi. Amazon'da teknik bir hata nedeniyle faturayı göremedim. Müşteri hizmetlerini aradığımda evet bizden kaynaklı bir sorun var ürünü iade alalım dediler. Evet neredeyse 1 yıl önce alınmış ürünü. Kutusunu attım dedim sorun değil herhangi bir kutuya koyup gönderin dediler. Bu adamlar elin Amerikalısı işte..
Amazon gerçekten dünyanın başına gelmiş en güzel şirket olabilir. E-Ticaret olarak.

Bir sorun yaşadın diye ne abartmışsın ya ben dondurucu aldım 6 ay sonra satacağım diye fatura istedim Hepsiburada'dan satıcıyla iletişime geçip gönderdiler boşuna Hepsiburada'yı kötüleme.

Abartıyor olabilir misin? Senelerdir Hepsiburada kullanırım hiçbir sorunum çözümsüz kalmadı. Ayrıca firma adını verip kötülemek de etik değil.
Bir sorun yaşadın diye ne abartmışsın ya ben dondurucu aldım 6 ay sonra satacağım diye fatura istedim Hepsiburada'dan satıcıyla iletişime geçip gönderdiler boşuna Hepsiburada'yı kötüleme.
Dostlar arkadaş uğraşmış ve sonuç alamamış. Siz faturayı alabildiniz diye sineye mi çeksin? Belli ki ne satıcı ne HB yardımcı olmuyor bir sebepten ötürü.

Ben de belki son 2 yılda 30K ürün aldım ancak hiç bu tarz bir sorunda çözümsüz kalmadım. Hatta HB satıcı fatura iletmiyor diye ürünü bende bırakarak para iadesi bile yaptı. Ama arkadaş çözemiyor ve yazıp yardım istemiş ne var bunda?

Bıdı bıdı bıdı. Technopat Sosyal'de daha önceden bu kadar nasıl ifade edeyim "benci" insanlar yoktu. Ben aldım sorun yaşamdım, sorun sende, ıvır zıvır, ben şu kadarlık ürün aldım bıdı bıdı. Zamanında donanımhaber'den buraya gelmiştim ama sanırım burası da oralar gibi olmaya başladı.

Eee bakın ben de şimdiye kadar binlerce liralık ürün aldım defalarca ve sorun yaşamadım ancak bu defa sorun yaşıyorum ve ilgisizler sorunumu çözmüyorlar ne yapacağız şimdi? Bunca alışveriş sorunsuz bu alışverişte sorun olunca suçlu ben mi oluyorum? Satıcı cevap vermiyor, Hepsiburada robot gibi ezbere yazıyor sonuç yok?

Bir de satıcı adını veriyorsun da bilmem ne diye konuşuyorsun. Ne yapacağız? Sorun yaşadığımız ilgi alakanın olmadığı problemi çözmeyen firma hakkında insanları uyarmayalım mı? Üstte de yazdım ya "benci" insanlar diye o insanlardansınız işte.

1634116905935.png

Hiç zaman kaybetmeden yazışmaların ekran görüntüleriyle THH'ye Online talep aç. Kısa sürede çözülmez ama oradaki süreç işlemeye başlasın.

Ek olaran bugün aralık 2020 tarihinde Amazon'dan aldığım HP Z5000 mouse bozuldu. Servis fatura istedi. Amazon'da teknik bir hata nedeniyle faturayı göremedim. Müşteri hizmetlerini aradığımda evet bizden kaynaklı bir sorun var ürünü iade alalım dediler. Evet neredeyse 1 yıl önce alınmış ürünü. Kutusunu attım dedim sorun değil herhangi bir kutuya koyup gönderin dediler. Bu adamlar elin Amerikalı'sı işte.

Maalesef her ürün Amazon'da olmuyor... Gerçi şimdiye kadar Hepsiburada konusunda da şikayetim yoktu, problemler çözülüyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bıdı bıdı bıdı. Technopat Sosyal'de daha önceden bu kadar nasıl ifade edeyim "benci" insanlar yoktu. Ben aldım sorun yaşamdım, sorun sende, ıvır zıvır, ben şu kadarlık ürün aldım bıdı bıdı. Zamanında donanımhaber'den buraya gelmiştim ama sanırım burası da oralar gibi olmaya başladı.

Eee bakın ben de şimdiye kadar binlerce liralık ürün aldım defalarca ve sorun yaşamadım ancak bu defa sorun yaşıyorum ve ilgisizler sorunumu çözmüyorlar ne yapacağız şimdi? Bunca alışveriş sorunsuz bu alışverişte sorun olunca suçlu ben mi oluyorum? Satıcı cevap vermiyor, Hepsiburada robot gibi ezbere yazıyor sonuç yok?

Bir de satıcı adını veriyorsun da bilmem ne diye konuşuyorsun. Ne yapacağız? Sorun yaşadığımız ilgi alakanın olmadığı problemi çözmeyen firma hakkında insanları uyarmayalım mı? Üstte de yazdım ya "benci" insanlar diye o insanlardansınız işte.

Eki Görüntüle 1188155

Maalesef her ürün Amazon'da olmuyor... Gerçi şimdiye kadar Hepsiburada konusunda da şikayetim yoktu, problemler çözülüyordu.
Hocam ürün nedir bu arada?

Yeni konular

Geri
Yukarı