Hepsiburada Faturada Seri No Yazmıyor

invalidid

Hectopat
Efsane cuma günü 3 farklı ürün aldım er yada geç bir şekilde ulaştı ama faturalarda ürünlerin seri numarası yazmıyordu. Bende 30.11.2018 günü destek talebi oluşturdum. Ürünlerin hepsi için Hepsiburada yetkilisinin söylediğine göre en geç iki gün içerisinde cevap verilmesi gerekiyordu. Sizce bana cevap ne zaman verildi? 17.12.2018 tarihinde cevap verildi.

30.11.2018 tarihinde 3 farklı destek talebi açtım ürünlerin hepsi 3 ayrı siparişte verildiği için.

indir.png

17.12.2018 tarihinde cevap verildi ve lütfen cevaba bakınız.. (Yaşanan sorundan dolayı satıcı firmamız adına özür dilerim. Ürün faturası doğrudan satıcı firma tarafından düzenlenip sizlere gönderilmektedir.) Şaka gibi! Ürünü bana siz sattınız ey @Hepsiburada satıcı firma sizsiniz. Üç ürünümün de satıcısı sizsiniz. Özellikle defalarca kontrol ettim. Diğer bir konu ise bana fatura zaten göndermediniz, mail olarak attınız cidden çok acemisiniz.

Screenshot.png

11.png

123.png

Satıcı firma siz olduğuna dair kanıtlarım;

ürün2.png
ürün1.png
ürün3.png

Bana yeniden kendileri destek talebi oluşturdular. Neden bilmiyorum ve bu cevabı verdiler;

Screenshot1.png

Maili kontrol edelim;

Screenshot.png

Benim gördüğümü daha doğrusu göremediğimi siz de gördünüz mü? Ekte hiç birşey yok!

Screenshot (1).png

Çok şaşırdım sayın Hepsiburada. RAM'in faturasını göndermişsiniz! Ama aynı fatura aynı şekilde. Yani hiçbir değişiklik yapmadan faturayı göndermişsniz.

Screenshot (2).png

Sonuca gelecek olursak 30.11.2018 tarihinde açtığım destek talebimin ilk cevabı 17.12.2018 tarihinde aldım ve faturayı Aras kargo ile geri gönderin dediler :D Ama bana fatura göndermemişlerdi. Olmayan faturayı nasıl size geri gönderebilirim? @Hepsiburada

Faturalarda ürünlerin seri no yazmıyor dedim aynı faturaları tekrar gönderdiniz. Daha doğrusu onu bile beceremediniz çünkü Mail'de hiçbir şey yok. Dosya ektedir diyorsunuz ek bomboş!

Hepsiburada beni aradı konuyu açarken ürünlerin içinde telefon olmadığı için seri numarası yazmaz denildi Sevilay Hanım tarafından. O zaman benim İtopya'dan veya Vatanbilgisayar'dan aldığım OEM ürünlerinde neden seri no yazıyor? İki gün sonra ben ürünlerimi garantiye gönderdiğim zaman üretici firma veya teknik ekip faturada seri no yazmıyor dediklerinde ben ne cevap vereceğim? Tamam ürünlerin kutularında seri yazıyor ama faturalarda hiçbir şey yok. Sonuç olarak Sevilay Hanım'ın bana dediğine göre "serisiz bir şekilde faturayı kullan biz düzeltemiyoruz veya seri no ekleyemiyoruz'a" getirdi cümlenin sonunu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sonuç olarak Sevilay Hanım'ın bana dediğine göre "serisiz bir şekilde faturayı kullan biz düzeltemiyoruz veya seri no ekleyemiyoruz'a" getirdi cümlenin sonunu.
Gayet yaratıcı bir bitiriş cümlesi olmuş. Yani türkçesi "hallet işte hacı n'aparsan yap" olmuş. @Hepsiburada bu aralar baya bir tuhaf politika izliyor. Özellikle faturalandırma durumlarında üstüste çuvallıyor. Alış-veriş yapmadım hiç ama sanırım yapmayacağım bu siteden hiç.

Hepsiburada, 2 El Ekran Kartı Göndermesi
Buda benim konum Hepsiburada rezalet bir firma.Banada gönderdikleri faturada seri no yazmıyordu.Bendeki durum daha vahim zamanızı ayırıp okuyabilirseniz seri numaraları farklılıklarından dolayı başım belada.Ben tüketici haklarına başvurdum beklemekteyim.Şunu demek istiyorum sizin ekran kartının seri numarası ile faturada ki uyuşmamazlık durumu olabilir.Bana olduğu gibi.Faturaya onun için seri numarası yazmıyorlar.

" Hepsiburada seri no dalavereleri " diye konu açtım, buraya da bakın. Hem aynısı hem de daha da kötüsü benim de başıma getirildi hepsiburada tarafından. Ben artık alışverişi bırakacağım bunlardan (ki hepsiburada'dan çok fazla alışveriş yapmaktayım).

Geri
Yukarı