Hepsiburada Freedos MSI Laptop

student007

Decapat
Hepsiburada'dan GS serisi MSI satın aldım. Şu an kargoda. FreeDOS olduğu belirtilmiş ancak daha önce aldığım ASUS laptopta FreeDOS yazmasına rağmen Win10 kurulu geldi. MSI FreeDOS mu gönderiyor cihazları yoksa Win10 kurulu mu gelir? Hazırlıklarımı bu yönde yapacağım.

Güle güle kullanın .Aslında işletim sistemi olmuyor diye açıklama kısmında yazıyor ama sizinkinin kurulu gelmiş olması biraz şanslı olduğunuzu gösteriyor :) satıcı ile görüşebilirsiniz net bilgi verecektir.
ürünün linki varsa gönderirmisiniz bende asus yada msı cıhaz almayı dusunuyorum
asus ile ilgili sorun yaşadınız mı
bunlarda benim beğendiğim cihazlar

ASUS bilgisayarına deneme sürümü mü yükleyip gönderdiler yoksa lisanslı mıydı?
Lisanslı geldi ve win10 kurulumu sayfası açıldı ilk açtığımda. İçinde tüm Asus yazılımları da yüklenmişti. Tabiki güncel değildi.
Güle güle kullanın .Aslında işletim sistemi olmuyor diye açıklama kısmında yazıyor ama sizinkinin kurulu gelmiş olması biraz şanslı olduğunuzu gösteriyor :) satıcı ile görüşebilirsiniz net bilgi verecektir.
ürünün linki varsa gönderirmisiniz bende asus yada msı cıhaz almayı dusunuyorum
asus ile ilgili sorun yaşadınız mı
bunlarda benim beğendiğim cihazlar

Adres bu, win10 kurulu gelir umarım.

Lisanslı geldi ve win10 kurulumu sayfası açıldı ilk açtığımda. İçinde tüm Asus yazılımları da yüklenmişti. Tabiki güncel değildi.

Adres bu, win10 kurulu gelir umarım.

Harika bir cihaz

Keşke bunu alsaydınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı