Hepsiburada güvenilir mi?

ÖmerhanB

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Normal indirim ve KDV indirimi mevcut ama pek güvenmiyorum. Sizce Hepsiburada güvenilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Xioami Mİ5S 32GB , Philips kulaklık , Samsung S82in AKG kulaklıklarını ithalatçı garantili ve kutusuz olanın , Xioami Mİ5S için kılıf , Xioami Kulaklık , Termal macun , Egzoz fanı
Benim aldığımı hatırladığım ürünler bunlar. Hepsi de doğru dürüst bir şekilde geldi şüpheniz olmasın. Satıcı hepsi burada ise sorun çıkmıyor zaten. Hepsi buradada satış yapan kişilerde de sorun çıkmadı bende.
Mİ5S2in kılıfını ve kasa egzoz fanını hepsi buradada satış yapan başka bir satıcıdan almıştım dediğim gibi onlar da sorunsuzca geldi.

Ben neler almadım ki. Toplasam 10.000TL yi geçmiştir son 5 sene içinde. Zaten aldığım telefonlar 5000TL ediyor sadece. :)
Not: Kendime almadığım ürünlerde sayılıyor herhalde. Sonuçta güven tazeliyoruz.

2009 Yılında Notebook almışım gerisini sen düşün. :) Satıcısı HepsiBurada olan ürünlerde kolay kolay sorun çıkmıyor. Üretim hataları dışında da çıkmaz pek.

Satıcı hepsiburada olmasa bile mağaza notu iyi olanlar hepsiburada kadar güvenilir oluyor. Uzun zamandır ara ara alışveriş yapıyordum zaten 3 ay önce 2000 liralık alışveriş yaptım hiç bi zaman sorun yaşamadım. Mağaza notuna dikkat edin :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı