Hepsiburada iade edilmediği halde iade etmesi

OpCAT

Hectopat
Merhaba, sorunum Hepsiburada'dan aldığım bir ürünün 1 hafta gecikmesine rağmen gelmemesi ve en sonunda bugün iade etmememe rağmen iade edildi.

Böyle bir şey mümkün mü ? Çünkü ben iade etmedim yanlışlıkla ve bundan emin olma sebebim iade ben siteye baktıktan 1 saat önce iade edilmiş olması. Tek merak ettiğim acaba sattığı kişinin haberi olmadan iade edebilir mi site ? Ürün satıcısı sitenin kendisi, cevapları bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, sorunum Hepsiburada'dan aldığım bir ürünün 1 hafta gecikmesine rağmen gelmemesi ve en sonunda bugün iade etmememe rağmen iade edildi.

Böyle bir şey mümkün mü ? Çünkü ben iade etmedim yanlışlıkla ve bundan emin olma sebebim iade ben siteye baktıktan 1 saat önce iade edilmiş olması. Tek merak ettiğim acaba sattığı kişinin haberi olmadan iade edebilir mi site ? Ürün satıcısı sitenin kendisi, cevapları bekliyorum.
Satıcının elinde o ürün yok ise iade otomatik edilmiştir yada satıcı yetkililer ile konuşup ürün elimizde bulunmuyor para iadesi yapmak istiyoruz demiş olabilir.
Bakınız: Amazon Türkiye aldığım ürün iade edildi.

Ürün dediğiniz nedir? İndirimli mi aldınız? İade olduktan sonra ürüne zam geldi mi? Yarın HB'yi arayın sorun ne olmuş sorun.

O zaman ilk önce HB ile konuş. Şikayet edeceğim falan diye söylersin. İnat ediyorlarsa THH'ye başvurursun. Ürünün kargoya verildiğini ve varsa kargo numarasını da yazarsın. Ek olarak sonradan zam geldiğini ve ücretin iade edildiğini yazarsın. Sen kazanırsan parayı gönderirsin kargonu alırsın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı