Hepsiburada iadeyi kabul etmiyor

Işığı çok açınca daha fazla oluyor ve IPS'in yapısı nedeni ve montaj kusurlarından...

WhatsApp Image 2021-06-24 at 01.43.03.jpeg

WhatsApp Image 2020-11-30 at 22.44.35.jpeg

Telefon IPS Notebook TN LCD niyese herkes kör gibi ışığını maksimum kullanıyor.

Lütfen yanlış bilgilendirme yapmayınız. Ayıplı mal da olsa iade hakkı var. Buyrunuz.
THH ile seve seve iade alacaklar hatta iade değil misli ile değişim isteyiniz malum kur vb derken. Diyelim ki aynı ürün yok, muadilini vermek zorundalar.
Zaten ürünü iade edebilmek için önce servisin sorunu tespit etmesi gerekiyor. Servis sorunu tespit ederse ayıplı mal olarak iade etme hakkına sahipsiniz. İlk 6 ay içerisinde sorun yaşadığınız zaman servisten iade talebinde bulanabiliyorsunuz. Yanlış bir bilgi yok. İadeyi servis üzerinden alacağı belge ile yapması gerekiyor

Zaten ürünü iade edebilmek için önce servisin sorunu tespit etmesi gerekiyor. Servis sorunu tespit ederse ayıplı mal olarak iade etme hakkına sahipsiniz. İlk 6 ay içerisinde sorun yaşadığınız zaman servisten iade talebinde bulanabiliyorsunuz. Yanlış bir bilgi yok. İadeyi servis üzerinden alacağı belge ile yapması gerekiyor.

Ben ürünü kusurlu ya da hasarlı diye iade istemedim beğenmedim geri vermek istiyorum diye iade istedim bu servis raporu vs işlerle uğraştırmasınlar diye.

Zaten ürünü iade edebilmek için önce servisin sorunu tespit etmesi gerekiyor. Servis sorunu tespit ederse ayıplı mal olarak iade etme hakkına sahipsiniz. İlk 6 ay içerisinde sorun yaşadığınız zaman servisten iade talebinde bulanabiliyorsunuz. Yanlış bir bilgi yok. İadeyi servis üzerinden alacağı belge ile yapması gerekiyor
İadeyi servis üzerinden yapmasına gerek yok. Beğenmedim der iade eder, ürünün zaten sorunlu olduğu kabak gibi belli. Sadece yıldırma politikası uyguluyorlar.

Müşteri temsilcisine diyorum kavun mu bu koklayıp anlayacağım die yok kutusunu açmışsınız iade almıyorlar diyor resim atıyorum.

Parasını verip sifir aldığım üründe ben niye garantiyle ugrasim.
Monitör rezilmiş iadeyi seve seve kabul edecekler THH'ni duyunca.

Monitör rezilmiş iadeyi seve seve kabul edecekler THH'ni duyunca.

Ya millet diyor da IPS monitörde normal diye nasıl normal ben anlamadım o kadar para veriyorlar nasıl sorun etmezler bunu kaç tane arkadaşım IPS monitör kullanıyor böyle sorun yok.

Adem Helvacı'ya danış ama servisin ezbere vereceği IPS'in tipik özelliği bu der değiştirmemek için bin takla atarlar.

Hepsiburada tekrar kendi talep açtı onu bekliyorum beklerken de 14 gün zaten geçmiş olacak ona dairde ekran görüntülerini aldım onları da beni oyaladılar süreyi geçirdiler diye sunacağım tabii bu arada alacağım monitörde 1600'den 2300 çıktı o işte yalan olacak bir de Hepsiburada var arada rahat iade olur diye fazla verip buradan aldım git Amazon'dan alsana ne uğraşıyorsun bu rezillikle

Ya millet diyor da IPS monitörde normal diye nasıl normal ben anlamadım o kadar para veriyorlar nasıl sorun etmezler bunu kaç tane arkadaşım IPS monitör kullanıyor böyle sorun yok.
Şans işi, bazılarında çok var bazılarında hiç yok. Firmalar bunu kusur olarak da görmüyor onun için ilk 14 gün iade etmedin mi sonradan şansın olmaz. Bazı modellerde daha çok oluyor panelden kaynaklı olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı