Çözüldü Hepsiburada ile Trendyol aynı üründeki fiyat farkı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Salih123123

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selam millet.
Bugün günlük olarak bir kulaklık ararken karşıma Anker Q10 kulaklık geldi ve almak istedim ufak bir fiyat araştırmasından sonra bu 2 sitede 2 farklı fiyat gördüm sizce Hepsiburada'daki ürün orijinal mıdır?
Her ikisi de orijinal ise neden bu kadar fiyat farkı var?

Trendyol:
Hepsiburada:

Çözüm
Satıcılar farklı kurlar ya da fiyatlardan almış olabilirler, farklı kar oranları ile satıyor olabilirler ya da hiçbiri olmasa dahi bazen alışveriş siteleri kendi komisyonlarını düşürerek indirim yapıyorlar.
İkisi de orijinal, satıcılardan kaynaklı fiyat farkı.

Satıcılar farklı kurlar ya da fiyatlardan almış olabilirler, farklı kar oranları ile satıyor olabilirler ya da hiçbiri olmasa dahi bazen alışveriş siteleri kendi komisyonlarını düşürerek indirim yapıyorlar.

Çözüm
Selam millet.
Bugün günlük olarak bir kulaklık ararken karşıma Anker Q10 kulaklık geldi ve almak istedim ufak bir fiyat araştırmasından sonra bu 2 sitede 2 farklı fiyat gördüm sizce Hepsiburada'daki ürün orijinal mıdır?
Her ikisi de orijinal ise neden bu kadar fiyat farkı var?

Trendyol:
Hepsiburada:

Satıcıları farklı ve Hepsiburada yarın getiriyorsa Trendyol 2-3 güne HepsiJet kargo olanları tercih edin.

Geri
Yukarı