Hepsiburada, kargonun gelmesi için 12 günlük süre veriyor

Bonita

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Boyner'den ayakkabı sipariş ettim ve gelmesi için 12 gün beklemem gerektiği yazıyor. İlk defa ayakkabı sipariş ediyorum da ayakkabılarda böyle mi oluyor?

Dosya Ekleri

• IMG_20221130_103320.jpg
    IMG_20221130_103320.jpg
    50,8 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleyen: Moderatör:
Boyner'den ayakkabı sipariş ettim ve gelmesi için 12 gün beklemem gerektiği yazıyor. İlk defa ayakkabı sipariş ediyorum da ayakkabılarda böyle mi oluyor?

Stoklarında hazır olarak yok demek ki bazen depolarında vs farklı yerlerden tedarik edebildikleri ürünleri de listeleyebilirler. Olabilir yani öyle diyorsa öyledir.
Eşim bazen elbise alıyor mesela farklı bir depodan şuradan buradan geliyor diye geç gönderebiliyorlar.

O kadar süreceğini sanmıyorum, genellikle böyle ileri tarihe yazılıyor, kargoya verildikten sonra 1 - 3 iş günleri arasında gelir büyük ihtimal.

Boyner E Ticaret alanında çok kötü.
:/ Anladim

Oraya 2-3 günde yazabilirdi ama 2-3 gün içerisinde gelmezse adamlarin başını agritacaklari için garanti süreyi yaziyorlar.
Anladim, teşekkürler

Stoklarında hazır olarak yok demek ki bazen depolarında vs farklı yerlerden tedarik edebildikleri ürünleri de listeleyebilirler. Olabilir yani öyle diyorsa öyledir.
Eşim bazen elbise alıyor mesela farklı bir depodan şuradan buradan geliyor diye geç gönderebiliyorlar.
Anladim teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı