Hepsiburada "kartınız bloke edilmiştir" hatası

Hadi canım ciddi misin? Yardım etmeyecekseniz yazmayın dostum kartın fazla denediğin için bloke edilmiş şüphelenmiş olabilirler kartında para olmayabilir eğer Visa, Papara vb kullanıyorsan müşteri hizmetlerini ara sorun çözülecektir iyi forumlar.

Hadi canım ciddi misin? Yardım etmeyecekseniz yazmayın dostum kartın fazla denediğin için bloke edilmiş şüphelenmiş olabilirler kartında para olmayabilir eğer Visa, Papara vb kullanıyorsan müşteri hizmetlerini ara sorun çözülecektir iyi forumlar.

Kardeşim sanane ya. Arkadaşın kartı yüksek ihtimalle bloke edilmiş. İlla böyle mi yazmam gerekiyor;
Evet konu sahibi arkadaş. Eğer Papara veya ininal kullanmıyorsan Hepsiburada ile alakası olmadığı için yüksek ihtimalle(yüksek ihtimal demek olma ihtimali çok olmak demektir.)Kartınız bloke edilmiş. Bu yüzden bankanızın numarasını internet üzerinden bularak telefonunuzda telefon uygulamasına girerek numara kısmına yazarak arama tuşuna basın. Müşteri hizmetlerini telefonunuzdaki ahize kısmından kulağınız ile dinleyin.
(Oldu mu şimdi?)
@Memin007 @LeanLove
Bu forum milletle alay edip gitme yeri değil kardeşim. İnanılmaz atıyorum bende sana. Yapmasanız ne var? Arkadaşımız kartının bloke edildiğini bilmiyor diye yazdık. Eğer yazdığımı beğenmezse sorabilir. Bende daha açıklayıcı yazarım.

Beyler Hepsiburada'yi aradım diyor ki bizden değil bankayı ara diyor bankayı arıyorum bizden değil Hepsiburada'yi ara sonuçta hiçbir şey olmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı