Hepsiburada Lenovo Legion 5'yu hala kargoya vermedi

çıtırcan

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, çoğu Lenovo Legion 5 konusuna yazdım görenler olmuştur ama gerçekten kafamı kurcalıyor. Ürünü sipariş vermeme rağmen hala gönderecekleri tarihlerde göndermediler ve hala hazırlanma aşamasında alan arkadaşlarında başına böyle bir şey geldi mi? Hepsiburada'dan aldım cihazı, müşteri hizmetleri bile beni memnun etmedi o kadar TTNET'le bile ağır ithamlarla diyaloğa girdiysem de ilgi ve alaka vardı. Bunlarda o bile yok, wpdeki müşteri hizmetlerini kullandım. Klasik geç cevaplamalar ve ezbere diyologlarla geçiştirdiler, normalde 1 - 2 günlük bekleme süresinden yaygara koparacak birisi değilim. Lakin şehir dışına gideceğim ve cihaz daha elime geçmedi geçtikten sonra bir de bunun kontrolleri var. Kontrollerde sıkıntı çıkarsa diye de hesaplarsam yetişmeyecek ve bayağı sarkıcak gibi duruyor, üstüne annem o kadar kendimiz görelim o şekilde alalım tarzından benimle konuşurken bile mağazalarda pahalıya satıyorlar diye Hepsiburada'ndan almak istedim. Bu konuda takılınca kafama az bir para da değil sonuçta. Şikayet var ve benzeri forumlara baktım biraz daha kafa patlattım alanlar benimle aynı yerden almış ne müşteri hizmetleri iyi yaklaşımlarda bulunmuş ne teknik servis yakın zamanda alan arkadaşlar da başına gelen benzer aksaklıklar varsa söyleyebilirler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şikayetvar'a mutlaka yazın. Çoğu marka için önemli bir platform. Geri dönmeyen marka bile geri dönüş sağlıyor kendimden biliyorum. İkinci olarak da umarım ürünü Hepsiburada'dan almışsınızdır, yani içerisinde bulunan herhangi bir satıcıdan değil.

Elinize ulaşır da test edecek vakti bulamayıp başka bir şehre yolculuk edecek olursanız dert etmeyin. Uçak için kablolu kulaklık aldım, uçuş boyunca kullanmadığım o kulaklığı 14. günün sonunda iade ettim. Paramı da geri aldım 2 gün içerisinde. Daha 3 gün önce de kol iade etmek durumunda kaldım maddi sıkıntıdan dolayı. Diyeceğim o ki Hepsiburada iade konusunda kolay kolay sıkıntı çıkarmayacak bir marka.

Son düzenleme:
Şikayetvar'a mutlaka yazın. Çoğu marka için önemli bir platform. Geri dönmeyen marka bile geri dönüş sağlıyor kendimden biliyorum. İkinci olarak da umarım ürünü Hepsiburada'dan almışsınızdır, yani içerisinde bulunan herhangi bir satıcıdan değil.

Elinize ulaşır da test edecek vakti bulamayıp başka bir şehre yolculuk edecek olursanız dert etmeyin. Uçak için kablolu kulaklık aldım, uçuş boyunca kullanmadığım o kulaklığı 14. günün sonunda iade ettim. Paramı da geri aldım 2 gün içerisinde. Daha 3 gün önce de kol iade etmek durumunda kaldım maddi sıkıntıdan dolayı. Diyeceğim o ki Hepsiburada iade konusunda kolay kolay sıkıntı çıkarmayacak bir marka.

Hepsiburada'dan aldım satıcı lenovoydu klasik zaten üniversiteye gideceğimden böyleyim her şey tam takırken böyle aksilikte olunca sinir oldum, müşteri hizmetleri Trendyol kadar olsa yine iyi o kadar boş bekliyorlar ki telefonun diğer ucunda öyle durup durup dinleyip rapor çıkacak onu bekleyin diyor. 2 günde yollanıcak olan ürünü 7 günde alacak gibiyim bu şekilde bir de şu an o kadar şeyim ki benim şansa pixel sorunu olsun bilmem ne sorunu olsun bir şey de çıkar :D
Hocam sakin olun bana 24 Eylül'de laptopunuz iade edilecek dendi hala para mara yok.

Benim aciliyetim üniversite için şehir dışına gidecek olmam yoksa haftalar aylar öncesinden yapsam sakin kafayla yine hallederdim bu işleri 1 gün daha bekleyip şikayet vara bile yazacağım tabii ne kadar etkili olacaksa.
Müşteri hizmetlerine neden ürünüm kargoya verilmedi diye sorduğumda bana dediği şey ödeme bekleniyor demesiydi dedim para nakitti çekildi dedim bankayla da konuştum sıkıntı yok dedim nasıl oluyor bu dedim satıcı da Lenovo dedim bu gevşekliği yapıyor mu gerçekten dedim bana hala ödemenizin alındığı bekleniyor dedi dedim madem öyle ben ürünü aldığımda siparişimi neden onaylıyorsunuz dedim cevap vermedi sonrasında da böyle bir aksaklık madem var bana neden SMS'ya da mail yoluyla bilgi vermiyorsunuz da kendim fark edip size soruyorum sormasam bilgim bile olmicaktı dedim ona bile bir şey demeyip rapor hazırladım cevabı verdi.

İlginç ben Legion’u aldığım gün kargolanmıştı, hatta ölü piksel çıktı değişime yolladım o da ilk iş günü onaylandı yeni kargom yolda.

Yeni konular

Geri
Yukarı