Hepsiburada mağduriyeti

201189

Kilopat
Evet arkadaşlar 2 gün önce kulaklık önerisi konusu açmıştım gelen fikirler üzerinede sipariş verdim. Hiç açıklamaya girmeden iki adet aynı güne ait görsel bırakıyorum, bırakıyorum ki mağduriyet gizli kalmasın diye.

IMG_20200919_205503.jpg

adssadsdasasadhepsi.jpg

Gördüğünüz gibi kendi kendine iade süreçleri kendi kendilerine kargoyu başka yerlere yönlendirmeler vs vs. Hani benim için 200 TL çok büyük bir para değil ama yaptıkları ayıp yani insanların vakitlerini çalmak, dolaylı yoldan dolandırıcılıktır. Sizce kaymakamlığa gidip bunlarla uğraşayım mı? Ne önerirsiniz arkadaşlar. :D

Senin için sorun yoksa uğraşmaya değmez, büyük bir mağduriyet yaşamamışsın.
Zamanın varsa uğraş tabii. :D

Bu Hepsiburada mağduriyeti de çok sık görülmeye başlandı. Hakkınızı sonuna kadar arayın lütfen.

O kadar alışverişim oldu ilk defa başıma geldi zaten çok şaşırdım. Koronanın en yoğun olduğu dönemlerde siparişimi diğer gün kapıma getiren Hepsiburada böyle bir şey yaptı. Neyin yoğunluğu varsa yoğunuz diyorlar. :D
Eğer uğraşın yoksa uğraş edinebilirsin :D.

İade yapsalar bari gider mi Store'dan alırım. Şahsen bir yandan uğraşasım yok ama yaptıklarınıda yediremiyorum bir yandan. Sanırım indirimde aldık ya, sorun oldu bahanesiyle iade yapıp indirimsiz fiyata sokacaklar ürünü. :D.
Senin için sorun yoksa uğraşmaya değmez, büyük bir mağduriyet yaşamamışsın.
Zamanın varsa uğraş tabii. :D.

Yani meblağ çok büyük değil ama insanı alışverişten soğutuyorlar. Sipariş vermeden önce şikayetvar.com'a bir göz atsaymışım iyi olurmuş daha önce sorun yaşamadım diye direk sipariş verdim ilk ve son oldu. :D.

Bu tür yöntemleri yapıp müşterinin parasını işleten firmalar var. Örnek veriyorum sizden 200 lira alıyor, 1 hafta parayı işletip o parayı 250 lira yapıyor. 1 haftalık süreçte de size ''Ürün yanlışlıkla Mars'a gitmiş, Jüpiter dağıtım merkezinde sorun olmuş, Ay'daki yetkililer cart curt iade etmişler'' falan deyip oyalıyor. Paranızı iade edince de hiç olmayan paradan 50 lira kar etmiş oluyor.

Kargo şirketi ile alakalı sorunlar firmaları da genel olarak böyle zora sokabiliyor, bence hakkınızı arayın derim.

Zaten paranın üstüne yatmaya çalışırlarsa kaymakamlığa bildirmeyi düşünüyorum. Çünkü şikayetleri okuduğumda paranın üstüne güzel yatıyorlarmış. :)
Bu tür yöntemleri yapıp müşterinin parasını işleten firmalar var. Örnek veriyorum sizden 200 lira alıyor, 1 hafta parayı işletip o parayı 250 lira yapıyor. 1 haftalık süreçte de size "ürün yanlışlıkla Mars'a gitmiş, jüpiter dağıtım merkezinde sorun olmuş, Ay'daki yetkililer cart curt iade etmişler" falan deyip oyalıyor. Paranızı iade edince de hiç olmayan paradan 50 lira kar etmiş oluyor.

Yaparlar hocam artık ticarette ve alışverişte güvenilcek düzgün firma kalmadı. Atasun optikte ray-ban'ların çakma çıkması Hepsiburada'dan alınan AirPods'un bir kaçı çakma çıkması vs. Hükümette pek sesini çıkartmayınca bunlar iyice şımarıp azıtıyorlar.

Bu tür yöntemleri yapıp müşterinin parasını işleten firmalar var. Örnek veriyorum sizden 200 lira alıyor, 1 hafta parayı işletip o parayı 250 lira yapıyor. 1 haftalık süreçte de size "ürün yanlışlıkla Mars'a gitmiş, jüpiter dağıtım merkezinde sorun olmuş, Ay'daki yetkililer cart curt iade etmişler" falan deyip oyalıyor. Paranızı iade edince de hiç olmayan paradan 50 lira kar etmiş oluyor.

Açıkcası öyle bir şey olduğunu düşünmüyorum çünkü firmanın o kadar parası var kendi parasıyla da yapabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı