Hepsiburada Nike Air Force 1 sahte mi?

-Cemil

Hectopat
Makaleler
2
Son düzenleyen: Moderatör:

kino

Megapat
Makaleler
34
Çakma, o fiyata kimse orijinalini satmaz açıklamalara bakma satıcıdan belli oluyor. Yalnız çakma ayakkabılar da kalite kalite yapılıyor bu üst kalite olanlardandır diye düşünüyorum. Büyük ihtimalle satıcı replika yazsaydı Hepsiburada ve Adidas ilanlarını kaldırtırdı.

Onxrrelax

Picopat
Bence ürüne o kadar orijinal, güzel yorum gelmesinin sebebi satın alan kişilerin satıcı'nın Nike değil de başkası olduğunu bilmemesi olabilir ki ürünün fiyatı orijinal fiyatından 2 kat aşağısına satılıyor muhtemelen orijinal değildir.

isabela

Hectopat
Hepsiburada uzun zamandır sahte ayakkabı satılmasına göz yumuyor. Ülkede suyun fiyatı bile sabit değilken Superstar ve Air Force gibi ayakkabılar aylardır sabit 379 liraya satılıyor.

xbea

Decapat
Yer
ROG Cumhuriyetinde Cumhurbaşkanı
Merhabalar. Uzun zamandır ayakkabımı yenilemek istiyorum ve malum stok durumundan dolayı Nike'ın sitesi üzerinden sipariş veremiyorum. Fiyatlara bakarken burası karşıma çıktı. Sizce ürün sahte midir çünkü yarı yarıya bir fiyat farkı mevcut. Ayrıca alan arkadaşlar varsa yorum yapabilirlerse çok sevinirim. Tavsiye ve önerilere açığım. Bahsettiğim ürün linki:

Yorumlarda QR kodların taratılarak orijinal olduğu söylenmiş. Yani QR kod orijinal olduğunu kanıtlıyor. Ancak yorumların hepsi mükemmel değil tabii ki. Yorumları okuyun karar verin derim.

Yeni konular

Yukarı