Hepsiburada Premium 1 TL!

konur43

Kilopat
Katılım
29 Temmuz 2014
Mesajlar
402
Çözümler
1
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Yanında BluTV üyelik de hediye geliyor. BluTV'de Game of Thrones dizisinin de olduğunu belirteyim. Güzel fırsat, kaçırmayınız efendim. Ayrıca Premium'a özel hafta sonları 50 lira ve üzeri siparişler için 20 lira indirim sağlanıyor VISA kartlara. Birçok avantajı da yanında.
 

429905

Decipat
Katılım
18 Şubat 2021
Mesajlar
1.577
Makaleler
1
Çözümler
5
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Meslek
Trader
Yanında BluTV üyelik de hediye geliyor. BluTV'de Game of Thrones dizisinin de olduğunu belirteyim. Güzel fırsat, kaçırmayınız efendim. Ayrıca Premium'a özel hafta sonları 50 lira ve üzeri siparişler için 20 lira indirim sağlanıyor Visa kartlara. Birçok avantajı da yanında.

Bluetv kod olarakmı geliyor aynı hesapla mı giriş yapıyoruz.
 
Katılım
12 Aralık 2015
Mesajlar
5.432
Makaleler
7
Çözümler
9
Daha fazla  
Cinsiyet
Erkek
Amazon Prime ile 9.90 TL olan HB Premium'u karşılaştırmak hata. İkisinin de hitap ettiği kesim ve kendine özel avantajları var. Kargo bedava olması ve birer video platformu üyeliği sunması asgari şartlar. Gidip de TR'deki normal vatandaşa Twitch üyeliği ve oyun hediyelerini anlatamazsın ve o kişinin tercihini bu etkilemez doğal olarak. Prime video yabancı içerik olarak dahi yeterliliği tartışılırken Blu TV çok çok önde bu konuda.

Özetle her ikisi de aynı alınabilir iki servisin de önemli artıları var, yeterince uygun fiyattalar
zaten.

Düzenleme: Ben sadece elektronik alışverişi, 5 veya 10 adette olan indirimlerle gıda alışverişi ve oyunlar için Prime kullanıyorum. Amazon'da ürün çeşitliği gündelik ürünlerde özellikle HB ile kıyaslanamaz bu konuda ve düşük pahadaki her şey için ve Blu TV için HB Premium kullanıyorum. Bu ikisinin mastrafı 20 TL'yi geçmiyor inanın sadece kargo dahil mi değil miydi diye kafamı yormama değmiyor kalan her şeyi avantaj zaten.
 
Son düzenleme:
Yukarı