Gıda Hepsiburada Premium İle 100TL'lik Yemeksepeti Kuponu 80 TL!

191030

Kilopat
Premium üyelerine 100TL'lik kupon sepette 80TL'ye düşüyor. Aşağıdaki linkten de HB Premium'u 1TL'ye alabiliyorsunuz diye biliyorum.

https://www.hepsiburada.com/premium?forMobileApp=true&utm_source=account

1668843389367.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerek olacağını düşünmüyorum. Yemeksepeti restarauntlardan %36 pay alıyor. 100TL'lik üründe 36 TL demek bu. Alacağınız ürünü direkt restaraunttan istemeniz yeterli olur.

Yemeksepeti'nden 60'a aldığım şeyi arayarak alırsam 57.50TL' e alıyorum. Kötü hizmet alırsam yemeksepeti'nde yorum atıp kötü puanlama şansım var, diğer türlü yok. Kötü yorum almamak için de yemeksepeti üzerinden giden siparişlere çok daha özen gösteriyorlar buna çok şahit oldum. Anlayacağınız her türlü daha kârlı.

Yemeksepeti'nden 60'a aldığım şeyi arayarak alırsam 57.50TL' e alıyorum. Kötü hizmet alırsam yemeksepeti'nde yorum atıp kötü puanlama şansım var, diğer türlü yok. Kötü yorum almamak için de yemeksepeti üzerinden giden siparişlere çok daha özen gösteriyorlar buna çok şahit oldum. Anlayacağınız her türlü daha kârlı.
O konuda haklısınız ancak gerçek bir esnafa denk gelirseniz dediğim şey olacaktır.

Geri
Yukarı