Hepsiburada Reziliği

Taksit olayı bankadan bankaya değişiyor. Ben QNB finansbank kullanıyorum taksitle aldığım ürünün parası toplu olarak iade edildi.
Vakifbank kullandığım banka, daha iade gelmedi ama farklı bir alışverişte kendim iptal ettiğimde taksit olarak yatırdı. Bu sefer HB iptal etti, iade daha olmadı olduğu zaman göreceğiz. Taksit ya da direkt iade olsa bile artık bir önemi kalmadı.

Şikayetvar ile şansınızı deneyin isterseniz. Belki iadeyi iptal edip sizin isteğiniz lehine (yani bir şekilde tedarik sağlanarak) bir sonuç elde etmeyi deneyebilirsiniz. Daha olmadı tüketici hakem heyetine başvurun ve mağduriyetinizi anlatın. Haklarınızı (haklarımızı) savunmadıkça istedikleri gibi at koşmaya devam edecekler. Lütfen haklarınızı savunun. Benzer bir durum için bir link bırakayım.

Şikayetvar ile şansınızı deneyin isterseniz. Belki iadeyi iptal edip sizin isteğiniz lehine (yani bir şekilde tedarik sağlanarak) bir sonuç elde etmeyi deneyebilirsiniz. Daha olmadı tüketici hakem heyetine başvurun ve mağduriyetinizi anlatın. Haklarınızı (haklarımızı) savunmadıkça istedikleri gibi at koşmaya devam edecekler. Lütfen haklarınızı savunun. Benzer bir durum için bir link bırakayım.

Bu ülkede bir sonuç çıkacaksa, parası ve güçlü olandan yana çıkar dostum. LG marka monitör aldım.

Geri
Yukarı