Hepsiburada satıcı hafta sonu kargoya veremez mi?

Aorus

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar selam, Hepsiburada'dan bir şey sipariş vermiştim. Cuma günü olmuştu ve kişi onayladı ve 3 gündür böyle gözüküyor. Hafta sonu kargoya veremiyor mu? Ayrıca siparişi 9 Nisan'da yaptım, HepsiJet mevcutmuş. İstanbul içi kaç günde gelebilir? Bunu çok merak ettim. Yardımcı olursanız sevinirim.

resim_2021-04-11_115720.png

Kargo bedava yazıyordu, hiç HepsiJet ile sipariş vermemiştim. Trendyol Express oluyordu genelde :D, teşekkürler.

Kargoya verilme süresini yarın yani 12 Nisan olarak belirtiyor sistem. "Genellikle 2-3 gün içerisinde kargoya verilir" şeklinde uyarı yazıyor muydu? O tür bir durum olabilir. Bunun dışında Cuma ve Cumartesi de kargoya teslim edebilirdi ürünü.

Kargo bilgisini girmeyi unuttu desek, ürün kargoya verildiği an kargo-Hepsiburada arasında otomatik entegrasyon sayesinde sisteme anında yansıyor.

Kargoya verilme süresini yarın yani 12 Nisan olarak belirtiyor sistem. "Genellikle 2-3 gün içerisinde kargoya verilir" şeklinde uyarı yazıyor muydu? O tür bir durum olabilir. Bunun dışında Cuma ve Cumartesi de kargoya teslim edebilirdi ürünü.

Kargo bilgisini girmeyi unuttu desek, ürün kargoya verildiği an kargo-Hepsiburada arasında otomatik entegrasyon sayesinde sisteme anında yansıyor.
Ürün linkini atıyım, 24 saat içerisinde kargo yazıyordu. Sipariş verdiğim saat 14:00'dan sonraydı. Önce olsaydı sanırsam kargoda olabilirdi. Sanırsam yarın veya salı gelecek, bekleyelim bakalım. Teşekkürler hocam.

Ürün linkini atıyım, 24 saat içerisinde kargo yazıyordu. Sipariş verdiğim saat 14:00'dan sonraydı. Önce olsaydı sanırsam kargoda olabilirdi. Sanırsam yarın veya salı gelecek, bekleyelim bakalım. Teşekkürler hocam.

O halde satıcıyla değil de Hepsiburada ile iletişime geçin. "Efsane Teslimat" kategorisinde yer almasına rağmen ne diye kargolama gecikmiş olabilir, bunun cevabını en iyi onlar verecektir. Olmadı satıcıyla kendileri iletişim kurar.

Hocam hafta sonu gelmez ama cuma günü verdiysen o cumartesi sabahı geldi veya ürünü başka birinede vermiş olabilirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı