Hepsiburada satıcı hafta sonu kargoya veremez mi?

O halde satıcıyla değil de Hepsiburada ile iletişime geçin. "efsane teslimat" kategorisinde yer almasına rağmen ne diye kargolama gecikmiş olabilir, bunun cevabını en iyi onlar verecektir. Olmadı satıcıyla kendileri iletişim kurar.

Efsane teslimat ne olduğunu hiç bilmiyordum, sağ olun. Hepsiburada ile iletişime geçecektim fakat sanırsam pazar olduğu için canlı destek kapalı. Şimdi arayamıyorum da kontör yok, sanırsam beklicez.

Pazar günleri WhatsApp destek hattı açık mı bilmiyorum ama umarım açıktır.

Hocam gene stok şeyi olabilir gibisinden başladı. Dedim ürün "efsane teslimat" deniliyor neden 24 Saat'de kargo denmesine rağmen gelmedi? Diye sordum. Birkaç dakikadır bekliyorum bu soruya cevap alamadım.

Hocam gene stok şeyi olabilir gibisinden başladı. Dedim ürün "efsane teslimat" deniliyor neden 24 Saat'de kargo denmesine rağmen gelmedi? Diye sordum. Birkaç dakikadır bekliyorum bu soruya cevap alamadım.

Stok var, olmasa nasıl sipariş vereceksin ki? En iyisi Pazartesi gününü beklemek, o gün site üzerinden canlı desteğe bağlanın ya da telefon ile arayın ama yarın kargoya verilmiş olur ürün.

Yeni konular

Geri
Yukarı