Hepsiburada Sony satıcısından PlayStation 3 almak güvenli mi?

Öncelikle gerçek Sony değil sadece adı öyle, hiçbir ürün bilgisi yazmamış sadece bir fotoğraf var en azından hafıza yazar insan. Kollar çakma oluyor bu tarz ürünlerde orijinal tam board bulmak da zor alixpresse filan bakman gerekebilir.

Şu güvenilir midir diyenler 1990'larda mı yaşıyor anlayamıyorum. 600'den fazla ürün almışımdır yıllardır. Çoğu Hepsiburada Trendyol GittiGidiyor N11 vs. 1 tanesinin bile satıcısına bakmadım. Garantili kapalı kutu ürün alıp güven sormak bana aşırı garip geliyor.

Şu güvenilir midir diyenler 1990'larda mı yaşıyor anlayamıyorum. 600'den fazla ürün almışımdır yıllardır. Çoğu Hepsiburada Trendyol GittiGidiyor N11 vs. 1 tanesinin bile satıcısına bakmadım. Garantili kapalı kutu ürün alıp güven sormak bana aşırı garip geliyor.

Hocam ben bikere Hepsiburada'dan satıcıya bakmadan kulaklık aldım çakma geldi uğraştım iade etmekle.

Ürün kapalı kutu değil ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı