Hepsiburada stokta olmayan ürünü satıp kargoya vermiyor

Ahlaksız olur mu? Arkadaş böyle bir durumun içinde düştüğünü sanmış, hee gereksiz heyecan yapmış gibi gözüküyor o ayrı. Fakat bahsettiğim duruma bu sıralar bir çok kişi düşüyor, hatta konu içinde arkadaşlarda var. Neyse konu anlaşılmış sonuçta
Dostum sen doğru mesajı alıntı yaptığına emin misin, ahlaksızlığa nereden geldin? Arkadaşın düştüğü durum derken hangi duruma düşmüş?

Dostum sen doğru mesajı alıntı yaptığına emin misin, ahlaksızlığa nereden geldin? Arkadaşın düştüğü durum derken hangi duruma düşmüş?
Bi önceki mesajını hatırlarsan orada alakasız yazacağını anlardın (oto. düzeltme ile ahlaksız yazılmış). Arkadaşta yanılgıya düşmüş. Nereden de cevap yazdım mesajına!

Bi önceki mesajını hatırlarsan orada alakasız yazacağını anlardın (oto. düzeltme ile ahlaksız yazılmış). Arkadaşta yanılgıya düşmüş. Nereden de cevap yazdım mesajına!
Sonuç olarak yanılgıya düşmüş, ortada yazdığın diğer durumlarla alakalı bir şey yok. Yazmasaydın. :)

Ben de mi sorun var ben mi yanlış anlıyorum yoksa konuyu açan ve ona destek verenler mi yanlış anlamış. Siz ürünü stokta varken Kara Cuma indirimlerinde satın almışsınız ve size ayın 29'unda kargo yapılacağı söylenmiş. Şu anda da ürünün stokları bitmiş ve temin edilememektedir yazıyorsa bundan size ne? Siz ürünü bugün satın almayacaksınız ki, bugün satın almak isteyenler için stok yok. Ben mi yanlış anlıyorum? :D
Konu zaten o degil arkadasim ben cuma gununden indirimle aldigim urunu 29 u olarak kargolanacak diye gosteriyorlar ama pazar gunu urunu indirimsiz alan birisi icin sali gunu veya carsamba gunu en yakin bi tarihte kargoluyorlar haliyle stok kalmiyor olan bize oluyor benim bu soylediklerim bir varsayim tabikide kesin olarak konusmuyorum ama yuksek ihtimal boyle madem stok var neden 1 hafta bekletiyosun yada madem yogunluk var neden pazar gunu urunu alan birisi icin sali gunu kargolanir diyorsun asil sacmalik burda bi adaletsiz oncelik soz konusu, yarin kargolanmasi lazim bakalim detaylari paylasirim, iyi aksamlar.

HepsiBurada ile bu konu hakkında yaptığım görüşmede inanılmaz bir yoğunluk olduğunu o gün 1 milyona yakın sipariş geldiğini ve tek tek sıra ile düzenleyip sıkıntı çıkmaması adına o şekilde kargoladıklarını söylediler biraz hak vermedim değil.Bence biraz daha beklemeliyiz eğer söz verdikleri tarihte kargolanmaz ise o zaman bir şeyler yapabilirsiniz benim de teslim tarihim 3 Aralık olarak gözükmekte

HepsiBurada ile bu konu hakkında yaptığım görüşmede inanılmaz bir yoğunluk olduğunu o gün 1 milyona yakın sipariş geldiğini ve tek tek sıra ile düzenleyip sıkıntı çıkmaması adına o şekilde kargoladıklarını söylediler biraz hak vermedim değil.Bence biraz daha beklemeliyiz eğer söz verdikleri tarihte kargolanmaz ise o zaman bir şeyler yapabilirsiniz benim de teslim tarihim 3 Aralık olarak gözükmekte
Benimde 3 aralıkta gozukmekte sikinti yok zaten beklemem demiyorum ama oyle stokta kalmadi yazisini gorunce insan korkuyor ve bununle ilgili bilgide verilmiyor kac kere ulasmaya calistim.

Benimde 3 aralıkta gozukmekte sikinti yok zaten beklemem demiyorum ama oyle stokta kalmadi yazisini gorunce insan korkuyor ve bununle ilgili bilgide verilmiyor kac kere ulasmaya calistim.
Sen stoktayken aldıysan ve stok bittiyse mecbur yapacaklar dert etme teslim tarihine kadar gelmezse zaten ben de şikayetimi yaparım hiç beklemem daha fazlasını

Bende msi rx570 gaming versiyonu aldım ertesi günü 20-30 TL indirime düştü geri iade edip tekrar alacaktım dedim gerek yok ama bundan sonra bu tarz bir indirim olduğunda direkt iade edeceğim bir daha da almam madem indirim yapacaksınız zamanında yapın. Aldıktan sonra yapmak nedir?

Bende msi rx570 gaming versiyonu aldım ertesi günü 20-30 TL indirime düştü geri iade edip tekrar alacaktım dedim gerek yok ama bundan sonra bu tarz bir indirim olduğunda direkt iade edeceğim bir daha da almam madem indirim yapacaksınız zamanında yapın. Aldıktan sonra yapmak nedir?
Dolar kuru çok etkili bu konularda örnek vermem gerekirse GTX 1080 Ti 3500 TL iken 2 3 gün sonra birden 4.000 4.500 civarlarına çıkmıştı yani yapacakları bir şey yok dolar sürekli olarak değişmekte haliyle sürekli fiyatlar güncelleniyor. En yakınlarda Samsung Evo 970 almıştım 600 TLye 1 gün sonra 575 550 TL lere düşmüştü yapacak bir şey yok ülke şartları böyle

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı