Hepsiburada stokta olmayan ürünü satıp kargoya vermiyor

Muhtemelen siparişler geçildiği anda stokta düşüyor sistemde, sistemde stok yok dese de depoda muhtemelen vardır. Sadece depoda kargolanmak için bekleyen o ürün sizin olduğu için stok yok olarak görünüyordur artık sitesinde. Bence olumsuz düşünmeden önce yarın mesai bitimine kadar bekleyin.

Muhtemelen siparişler geçildiği anda stokta düşüyor sistemde, sistemde stok yok dese de depoda muhtemelen vardır. Sadece depoda kargolanmak için bekleyen o ürün sizin olduğu için stok yok olarak görünüyordur artık sitesinde. Bence olumsuz düşünmeden önce yarın mesai bitimine kadar bekleyin.
Dün gece yatmadan bakayım dedim şuan stok gelmiş gözüküyordu bakalım normalde bugün kargolanacak diye gözüküyordu, umarım kargolanır.
Ürünleri kargoya verilen var mı arkadaşlar? bugün baktım hazırlanıyor olarak gözüküyordu, az önce bakayım dedim tekrar onay aşamasına dönüş hepsiburada dalga geçiyor heralde zaten sinirim bozuldu şu olay yüzünden sabrımı sınıyorlar.
Arkadaşlar siparişi kargolanan var mı ? 1-2 saat önce baktığımda hazırlanıyor aşamasında gözüküyordu şimdi birdaha baktım tekrar sipariş aşamasına dönmüş @Hepsiburada dalga geçiyor heralde.
Kargoya verildi arkadaşlar ürünüm sonunda.. Bide bilgilendirerek işlem yapsalar iyi olurdu memnun kalırdık amma boğaz yırttık burda.
Umarım sizinkilerde verilmiştir.

Son düzenleme:
Dün gece yatmadan bakayım dedim şuan stok gelmiş gözüküyordu bakalım normalde bugün kargolanacak diye gözüküyordu, umarım kargolanır.
Ürünleri kargoya verilen var mı arkadaşlar? bugün baktım hazırlanıyor olarak gözüküyordu, az önce bakayım dedim tekrar onay aşamasına dönüş hepsiburada dalga geçiyor heralde zaten sinirim bozuldu şu olay yüzünden sabrımı sınıyorlar.
Arkadaşlar siparişi kargolanan var mı ? 1-2 saat önce baktığımda hazırlanıyor aşamasında gözüküyordu şimdi birdaha baktım tekrar sipariş aşamasına dönmüş @Hepsiburada dalga geçiyor heralde.
Kargoya verildi arkadaşlar ürünüm sonunda.. Bide bilgilendirerek işlem yapsalar iyi olurdu memnun kalırdık amma boğaz yırttık burda.
Umarım sizinkilerde verilmiştir.
Söz verdikleri günde kargolamışlar ürününüzü anladığım kadarıyla, o bilgi ekranları yoğunluk sebebiyle tam doğru çalışamayabilir. Kendinizi bu kadar yorma sebebinizi tam olarak anlayamadım bu konuda.

Bugün beni arayıp stokta kalmayıp msi Radeon Rx 570 (1219TL) yerine sapphire 8Gb olanı verelim dediler kabul etmedim. Asus rog strix Rx 570 kara cuma sebebiyle 1019TL olduğunu söyledim onu istedim talep oluşturdular sanmıyorum ama teknobiyotik satıyor 13xx TL civarı onu mu alsam acaba.

Ürünün kargoya verileceği günü size daha önceden belirtmişler, siz de kabul ettiğiniz kargoya veriliş tarihini beklemeden böyle bir başlık açtınız, anladığım kadarıyla söylenen günde kargonuz yola çıkmış. O kadar laf söylediniz firmaya, ne olacak şimdi. :)

Ürünün kargoya verileceği günü size daha önceden belirtmişler, siz de kabul ettiğiniz kargoya veriliş tarihini beklemeden böyle bir başlık açtınız, anladığım kadarıyla söylenen günde kargonuz yola çıkmış. O kadar laf söylediniz firmaya, ne olacak şimdi. :)
Hocam konu kargoya verilecek tarih muhabbeti değil zaten ben cuma günü siparişi vermişim 29'unda kargoya verilecek tamam buraya kadar sıkıntımız yok ancak perşembe günü siparişime bakayım dedim bir baktım stok yok bende o an şunu düşündüm doğal olarak aha ayvayı yedik stok yok benden sipariş alıyorlar diye düşündüm ve bunun için HB yetkililerine ulaşmak istedim hani stok yoksa beni bekletmesinler diye ulaşamadım ben bu konu yüzünden bu konuyu açtım ama konu çok başka yerlere kaydı yani yoksa ben beklerim kargoya verileceği tarih neyse odur ama tabikide biraz sabırsızım.

Son düzenleme:
Ben bekledim kargoya verileceği günü de ne oldu pazartesine-çarşambaya ertelendi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı