Hepsiburada teslim aldığım ürünün para iadesini yaptı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yaptığınız şey hırsızlık oluyor. Zaten Hepsiburada bu işin peşini bırakmaz. Siz zararlı çıkarsınız. İvedi bir şekilde aldığınız ürünün ödemesini yapın.

Ürünü alıp iptal e basan sizsiniz daha ürün çıkarıma başlamadan kendi rızanızla gidip aldınız.

Hepsiburada hatalı değil ürün kendi adresine gelseydi tamamlanacaktı ama sen kendin gidip aldın o zaman eve teslim adresi yapmayacaktın.

Yaptığınız şey hırsızlık oluyor. Zaten Hepsiburada bu işin peşini bırakmaz. Siz zararlı çıkarsınız. İvedi bir şekilde aldığınız ürünün ödem

Ürünü alıp iptal e basan sizsiniz daha ürün çıkarıma başlamadan kendi rızanızla gidip aldınız.

Hepsiburada hatalı değil ürün kendi adresine gelseydi tamamlanacaktı ama sen kendin gidip aldın o zaman eve teslim adresi yapmayacaktın.
Ürün eve teslim adresi değil şubeden teslim alma

Ürün eve teslim değil. Şubeyi adres olarak gösterdim gelincede gittim aldım.

Merhaba, 3 Ağustos çarşamba günü Hepsiburada üzerinden 567 TL değerinde bir ürün aldım. Ürün 6 Ağustos cumartesi günü kargo bayisine geldi. Gidip ürünü teslim aldım. Fakat kargo hala teslim edilmemiş gözüküyor. Sırf test amaçlı iptal tuşuna bastım ve ürünün para iadesi bugün hesabıma yatmış ürün iptal olmuş. Fakat ben ürünü teslim aldım. Hepsiburada müşteri hizmetleri ürünün ücretini tekrar ödememi söylüyor. Burada hata kimin ücreti tekrar ödemem gerekir mi?
Ararlarsa benim öyle bir üründen haberim yok hangi ürün diyin.

Ararlarsa benim öyle bir üründen haberim yok hangi ürün deyin.

Siz çok zekisiniz ya 😂. Senin o ürünü aldığın kargo şubesinin kayıtlarına geçiyor büyük ihtimalle daha Hepsiburada'ya iletilmemiştir. Ürünü yeniden almanız lazım böyle bir durumda.

Siz çok zekisiniz ya 😂. Senin o ürünü aldığın kargo şubesinin kayıtlarına geçiyor büyük ihtimalle daha Hepsiburada'ya iletilmemiştir. Ürünü yeniden almanız lazım böyle bir durumda.
7 yaşında falansınız herhalde şaka amaçlı yazdım anlamak pek zor olmasa gerek.

Hepsiburada neden sipariş iptali yaptığında paranı iade ettikten sonra ürünü iade edin demedi de ürünün ödemesini yapın dedi. Bu arada bence satıcı veya kargo şirketi suçlu çünkü kargo şubeye ulaşsa bile bazen daha kargoya verilmemiş olarak gözüküyor. Hukuksal olarak ne olur bilmiyorum ama en kötü ürünü iade edersiniz hocam :D

Bu durumda ne yapmam gerek ?

Dosya Ekleri

• c07905d8-e53b-4d6b-a05f-f1cf6fc1ed91.jpg
    c07905d8-e53b-4d6b-a05f-f1cf6fc1ed91.jpg
    99,7 KB · Görüntüleme: 135
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı