Hepsiburada teslim aldığım ürünün para iadesini yaptı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu ile ilgili bilginiz yoksa gürültü yapmayın lütfen. Kişisel egonuzu başka yerde tatmin edebilirsiniz.

Kişisel ego ne alaka, konu ile bilgisizliğin ne alakası var sanki WAF kuruyoruz :d.

Bu arada sorduğunuz soru bu "ücreti tekrar ödemem gerekir mi?"

Daha önce de yazdığım gibi ikisi de sebepsiz zenginleşme olarak değerlendirilecek. Avukat tanıdığınız varsa, olabilecekleri sormanızı tavsiye ederim.

Her sistemde hatalar olabilir, insan yapımı sonuçta. Bir takip sistemi yapmamaları kendi hataları ama mahkeme yoluyla da olsa bu parayı alabilirler.
Ben zaten parayı geri vermeye çalışıyorum. Şu anki sıkıntı kredi kartından ödeme yapmamı istemeleri. Fakat ürünün parası Hepsipay' a iade oldu.

Hocam bu konuyu açmanız bile bence sakıncalı. Ücreti geri ödemem gerekir mi diye sorulmamalı bile. Ürününüzü aldıysanız eğer tabii ki bunun ücretini ödeyeceksiniz. Sistemsel bir sıkıntı olduğu için ücret iade edilmiş olabilir fakat bu sizi ilgilendirmez. Vicdanen ve hukuken bu ücreti tekrar ödemeniz gerekiyor.
Hocam konuyu takip edersen zaten parayı ödemeye çalışıyorum. Ama saçma olan şu an benden Kredi kartım ile ödeme yapmamı istemeleri. Ürünün tutaru hepsipay' a iade oldu. Tekrar kredi kartı kullanmak istemiyorum.

Hepsipay'deki ücreti kartınıza geri çekebiliyorsunuz.

Hepsipay'deki ücreti kartınıza geri çekebiliyorsunuz.
Evet farkındayım fakat ücret nakit olarak iade olmuyor. Başka bir banka kartına iade olsa sorun yok.

Hocam konuyu takip edersen zaten parayı ödemeye çalışıyorum. Ama saçma olan şu an benden Kredi kartım ile ödeme yapmamı istemeleri. Ürünün tutaru Hepsipay'a iade oldu. Tekrar kredi kartı kullanmak istemiyorum.

Evet farkındayım fakat ücret nakit olarak iade olmuyor. Başka bir banka kartına iade olsa sorun yok.

Hocam şimdi yorumlarda ben zaten iade etmek istemesem konu açmam demişsiniz fakat konuda ücreti iade etmem gerekir mi diye sormuşsunuz. Bu çelişkiye düşürüyor o yüzden yapılan sitemleri normal karşılamalısınız.

Nakit olarak iade olmuyor evet zaten kim size parayı nakit olarak verecek ki? Neden kart kullanmak istemiyorsunuz?

Hocam şimdi yorumlarda ben zaten iade etmek istemesem konu açmam demişsiniz fakat konuda ücreti iade etmem gerekir mi diye sormuşsunuz. Bu çelişkiye düşürüyor o yüzden yapılan sitemleri normal karşılamalısınız.

Nakit olarak iade olmuyor evet zaten kim size parayı nakit olarak verecek ki? Neden kart kullanmak istemiyorsunuz?
Hocam parayı kredi kartından çekerden 4 taksit yaptım. Ve o iptal olmuyor. Para Banka Hesabına direk bakiye olarak geçse sorun yok fakat geçmiyor kredi kartına geçiyor.

Hocam parayı kredi kartından çekerden 4 taksit yaptım. Ve o iptal olmuyor. Para Banka Hesabına direk bakiye olarak geçse sorun yok fakat geçmiyor kredi kartına geçiyor.

Hocam kredi kartına direkt geçerse limitiniz geçiş kadar yükselir. Alışverişi tekrar taksitli yaparsanız ve müşteri hizmetlerini arayıp alışverişi sistemden tamamlamalarını isterseniz olay kapanır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı