Hepsiburada teslim aldığım ürünün para iadesini yaptı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaş yukarıda kart ile ödememi söylüyorlar yazmış.

Onu gördüm zaten o yüzden sordum ne alaka kredi kartı diye. Ücret zaten Hepsipay hesabında olduğu için Hepsiburada'nın havuzunda duruyor aslında. Tek yaptıkları arkadaşı uğraştırmak.

Hocam kredi kartına direkt geçerse limitiniz geçiş kadar yükselir. Alışverişi tekrar taksitli yaparsanız ve müşteri hizmetlerini arayıp alışverişi sistemden tamamlamalarını isterseniz olay kapanır.
Şu dediğimi okudunuz mu? @Legionn

Onu gördüm zaten o yüzden sordum ne alaka kredi kartı diye. Ücret zaten Hepsipay hesabında olduğu için Hepsiburada'nın havuzunda duruyor aslında. Tek yaptıkları arkadaşı uğraştırmak.
Evet bende demek istiyorumki şu an kredi kartımı ben kullanmak istemiyorum. Bu ücreti KREDİ KARTIMLA ÖDEMEK İSTEMİYORUM. demek istiyorum. Fakat hala hırsız olduğumu söylüyorlar.

Şu dediğimi okudunuz mu? @Legionn
Hocam Kredi Kartı işi şu an sıkıntılı. Kredi kartının sahibi ben değilim zaten.

Evet bende demek istiyorumki şu an kredi kartımı ben kullanmak istemiyorum. Bu ücreti KREDİ KARTIMLA ÖDEMEK İSTEMİYORUM. demek istiyorum. Fakat hala hırsız olduğumu söylüyorlar.

Hak veriyorum size.

Evet bende demek istiyorum ki şu an kredi kartımı ben kullanmak istemiyorum. Bu ücreti KREDİ KARTIMLA ÖDEMEK İSTEMİYORUM. Demek istiyorum. Fakat hala hırsız olduğumu söylüyorlar.

Hocam illa o kredi kartı olmak zorunda mı? Ona göre kendi kartlarımdan biriyle size yardımcı olabilirim?

TL card veya sanal ininal oluşturup da ödeyebilirsiniz.

TL Card veya sanal ininal oluşturup da ödeyebilirsiniz.

Anladığım kadarıyla alışverişte kullanılan kartın kullanılması gerekiyormuş. Kart sahibi kendisi olmadığı ve kartı şu an kullanamadığı için alternatif yöntem arıyor arkadaş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı