Hepsiburada Ürün İadesi Nasıl Yapılır?

Mehmet ULUDAĞ

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Yaklaşık bir ay önce MSI GT 1030 ekran kartı satın aldım. Bir iki hafta gayet iyiydi ama son zamanlarda yatay yeşil renkler ve ciddi performans düşüklüğü (CS:GO oyununda 20-30 FPS'e kadar düştü) oldu. Yalnız ürünü aldığımda Hepsiburada hesabım yoktu ve iade veya değişim için hesaba kayıtlı olması gerektiğini anladım. Bunun başka bir yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yatay yeşil renkli çizgiler grafik işlemcinin VRAM'lerinin arızalı olduğuna işarettir.

Öncelikle değişim istiyorsanız garanti belgesinin üzerinde yazan distribütör firmaya kartı gönderin. Daha hızlı şekilde yenisi gönderilecektir. Eğer iade istiyorsanız Hepsiburada ile görüşün fakat süreç uzayacaktır. İade konusunda ısrarcıysanız Hepsiburada müşteri hizmetleri çalışanlarının her iade reddinden prim aldığını hatırlatmak isterim.

Cevaplar için teşekkürler 1 gün ceza yedim kusura bakmayın. Peki yeni ürün mü gönderirler yoksa tamir mi ederler? Çünkü çip veya bellek hataları ilerde tekrar etmeleri muhtemeldir.

Buarada dün yurtiçi kargo ile penta yetkili servisine yolladım kartı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı