Hepsiburada ürün kargoya verilmiyor

waxon

Decipat
Merhaba, 3 Eylül günü Papara Lite Card siparişi verdim tahmini teslimat tarihi 4 Eylül yazıyordu ve gelmedi sonra Hepsiburada'nın WhatsApp desteğine başvurdum 6 Eylül'e kadar kargoya verileceğini söylediler hala kargoya vermediler, bir daha yazdım 8 Eylül'de net kargoya verileceğini söylediler. Galiba kargoya vermemekte ısrarcılar ne yapmam gerek?

@waxon
Ürün kargoya verilmeden önce iade edilebiliyor diye biliyorum.

Hepsiburada şu şekilde açıklamış:

Ürününüzü; “Siparişlerim” adımından “İptal Et” butonu aktif ve görünür durumda ise bu butonu kullanarak iptal edebilirsiniz.
“İptal Et” butonu görünür değil ise iptal işlemi yapılamamaktadır.

@waxon
Ürün kargoya verilmeden önce iade edilebiliyor diye biliyorum.

Hepsiburada şu şekilde açıklamış:

Ürününüzü; “Siparişlerim” adımından “iptal et” butonu aktif ve görünür durumda ise bu butonu kullanarak iptal edebilirsiniz.
“İptal et” butonu görünür değil ise iptal işlemi yapılamamaktadır.

İptal et seçeneği şu an bulunuyor, 2-3 gün boyunca daha bekleyeyim mi yoksa iptalmi edeyim?

Ürünün faturası kesildikten sonra iptal edilemez. O yüzden iptal edecekseniz çabuk davranmanız lazım. Tahmini kargoya veriliş süresini geciktiren bir firma işini düzgün yapmıyor demektir. Kimi firma tahmini kargoya veriş süresini neredeyse 20 gün diyor ve tam o gün kargoya veriyor. Satıcı Hepsiburada mı? Eğer öyleyse durum daha vahim. Yurtdışına açılmaya başladıkları bu zamanda işlerini daha düzgün yapmaları gerekiyor. Önceden iyilerdi ama pandemi sürecinde dağıldılar.

Ürünün faturası kesildikten sonra iptal edilemez. O yüzden iptal edecekseniz çabuk davranmanız lazım. Tahmini kargoya veriliş süresini geciktiren bir firma işini düzgün yapmıyor demektir. Kimi firma tahmini kargoya veriş süresini neredeyse 20 gün diyor ve tam o gün kargoya veriyor. Satıcı Hepsiburada mı? Eğer öyleyse durum daha vahim. Yurt dışına açılmaya başladıkları bu zamanda işlerini daha düzgün yapmaları gerekiyor. Önceden iyilerdi ama pandemi sürecinde dağıldılar.

Satıcı Papara bende Papara'ya güvendiğim için sipariş verdim, cidden bu kadar uzun süre boyunca kargoya dahi vermemiş olmamaları üzücü.

Geri
Yukarı