Hepsiburada ürünümü kargoya vermiyor

Arkadaşlar Hepsiburada'dan 17 Haziran'da monitör sipariş ettim. Tahmini teslimat tarihi 21 Haziran'dı fakat bugün 21 Haziran olmasına rağmen daha kargoya verilmedi ne yaparsam bu ürünü kargoya verdirttirebilirim?

Satıcıya sor kısmından talebini ilet.
Arkadaşlar ürünüm şimdi kargoya verildi olarak göründü yakın tarihte gelecektir sağ olun tüm yardımlarınız için konuyu kapatabilirsiniz isterseniz.

Rapor çözüm.

Benim güzel kardeşim satıcı : Techburada
Hepsiburada sitesinden alışveriş yaparken satıcı hepsiburada olmayabilir.
Hepsiburada aracılığıyla başka satıcılarda ''satıcı'' olarak siteye kaydolup istediği ürünleri satabilirler.
Örneğin bu Trendyol'da da geçerlidir.
Mesela Trendyol'da sadece Trendyol ürünleri mi var? hayır.
Defacto markası da satıyor. Pull & Bear markası da satıyor.
Satıcı kısmını görmemişsiniz.
Satıcının kim olduğu yazıyor orda.
Arkadaşlar ürünüm şimdi kargoya verildi olarak göründü yakın tarihte gelecektir sağ olun tüm yardımlarınız için konuyu kapatabilirsiniz isterseniz.
Çok güzel olmuş :)
Bu arada ben bu monitörün aynısının 75Hz olanını almıştım 1 yıl oldu.
Mükemmel paketlenmişti. Bilerek fırlatsan zarar veremezdin.
Pıt pıt dedikleri şeye sarılmış iyice yetmemiş üstüne köpükler eklenmiş ve kolinin içine koyup getirmişlerdi.
Monitör olduğu için kuryeden 2 dakika rica edip önünde açıp çizik falan kırık var mı portlarda sorun var mı bak bence. Çoğumuzun yaptığı hatayı yapma ve tutanak tutturmaya bak bir hasar varsa.

Benim güzel kardeşim satıcı: Techburada.
Hepsiburada sitesinden alışveriş yaparken satıcı Hepsiburada olmayabilir.
Hepsiburada aracılığıyla başka satıcılarda "satıcı" olarak siteye kaydolup istediği ürünleri satabilirler.
Örneğin bu Trendyol'da da geçerlidir.
Mesela Trendyol'da sadece Trendyol ürünleri mi var? Hayır.
Defacto markası da satıyor. Pull & bear markası da satıyor.
Satıcı kısmını görmemişsiniz.
Satıcının kim olduğu yazıyor orada.

Çok güzel olmuş :)
bu arada ben bu monitörün aynısının 75Hz olanını almıştım 1 yıl oldu.
Mükemmel paketlenmişti. Bilerek fırlatsan zarar veremezdin.
Pıt pıt dedikleri şeye sarılmış iyice yetmemiş üstüne köpükler eklenmiş ve kolinin içine koyup getirmişlerdi.
Monitör olduğu için kuryeden 2 dakika rica edip önünde açıp çizik falan kırık var mı portlarda sorun var mı bak bence. Çoğumuzun yaptığı hatayı yapma ve tutanak tutturmaya bak bir hasar varsa.

Kargoda herhangi bir sorun yoktu salı günü elime geçti o gün Full kullandım çarşamba günü saat 10 gibi açtığımda nir nokta siyah ve altında kararma vardı. Bu ölü piksel olabilir ama Discord da yayın açtığımda da arkadaşımda görünüyor o nokta.

Kargoda herhangi bir sorun yoktu salı günü elime geçti o gün Full kullandım çarşamba günü saat 10 gibi açtığımda nir nokta siyah ve altında kararma vardı. Bu ölü piksel olabilir ama Discord da yayın açtığımda da arkadaşımda görünüyor o nokta.
Ben bilmiyorum. ÖNE ÇIKAR seçeneği var. Konunuzu öne çıkarın birileri yardımcı olur. Gerçi buna gerek yok. Yeni konu açıp sorununuzu anlatın. Çözüm için size yazarlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı