Hepsiburada üzerinden Denizbank kredisi ile telefon almak

İsimsizAB

Hectopat
Daha fazla  
Hepsiburada üzerinden 6 Ocak tarihinde DenizBank kredisiyle Redmi Note 8 aldım. Adresime birkaç sözleşmenin gelip imzalanacağı söylendi. Ben de evde fazla durmadığımdan sözleşmeyi nasıl imzalayacağımı düşünüp DenizBank şubesine gittim. Oradaki yetkililer bana adresinize gelen sözleşmeyi imzalamak yerine sizi arayarak ya da internet üzerinden de onay verebilirsiniz dediler ve ertesi cuma günü bana söylendiği üzere SMS geldi. Linke tıkladım ve krediyi onayladım ancak Hepsiburada'yı ve DenizBank'ı aradığımda kredimin halen onaylanmadığı; telekurye tarafından tarafıma sözleşme gönderileceği söylendi ve aradan neredeyse 2 hafta geçti nasıl bir rezalet içerisindeyim anlamıyorum ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsiburada üzerinden 6 Ocak tarihinde DenizBank kredisiyle Redmi Note 8 aldım. Adresime birkaç sözleşmenin gelip imzalanacağı söylendi. Ben de evde fazla durmadığımdan sözleşmeyi nasıl imzalayacağımı düşünüp DenizBank şubesine gittim. Oradaki yetkililer bana adresinize gelen sözleşmeyi imzalamak yerine sizi arayarak ya da internet üzerinden de onay verebilirsiniz dediler ve ertesi cuma günü bana söylendiği üzere SMS geldi. Linke tıkladım ve krediyi onayladım ancak Hepsiburada'yı ve DenizBank'ı aradığımda kredimin halen onaylanmadığı; Tele Kurye tarafından tarafıma sözleşme gönderileceği söylendi ve aradan neredeyse 2 hafta geçti nasıl bir rezalet içerisindeyim anlamıyorum ne yapmalıyım?

Bende DenizBank'tan basvurdum bugun durumu cozebildiniz mi? Nasil oldu?

DenizBank bu konuda biraz yetersiz kalıyor maalesef ki. Enpara böyle değil mesela 3 gün içinde geliyor kapınıza. Arayıp şikayet kaydı oluşturun ve bunu yapmaktan vazgeçmeyin günde 2 defa arayıp şikayet edin.

Geri
Yukarı