Hepsiburada Xiaomi Airdots kulaklık orijinal mi?

Darkrose

Kilopat
Merhaba arkadaşlar, dün 50 TL'lik kuponum vardı ve bende Xiaomi kulaklık ve Xiaomi Mi Band 5 almaya karar verdim. Kulaklık cok uyguna geldi kuponla 65 TL'ye almıs oldum. Fakat kulaklık konusunda sikayetvar.com üzerinden cok fazla sikayet var. Orijinal olup olmadıgıyla ilgili. Aldığım satıcı vondler diye bir mağaza yorumları. İyi olan da vardı 2 kisi ses kalitesini begenmemişti. Hepsiburada'nın satıcı oldugu üründen kalmamıstı. Sizce ürün kargolanmadan iptal mi etsem? Saat de farklı satıcıdan saat konusunda da bir sorun cıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürünün orijinal olmadığını kanıtlamanız gerekir.

Yanlışınız var. Satıcısı Hepsiburada olmayan ürünle Hepsiburada muhatap bile olmuyor neredeyse.

Sizce iptal mi etsem? Satıcı Hepsiburada değil o yüzden tereddüt ettm. Saat de Hepsiburada değil ama saatte sıkıntı olacağını sanmıyorum. Kulaklıgın sahtesi cok fazla o yuzden dedim. Fiyat olarak uyguna gelmisti 65 TL'ye hiçbir yerde bulamam 😂

Merhaba arkadaşlar, dün 50 TL'lik kuponum vardı ve bende Xiaomi kulaklık ve Xiaomi Mi Band 5 almaya karar verdim. Kulaklık cok uyguna geldi kuponla 65 TL'ye almıs oldum. Fakat kulaklık konusunda sikayetvar.com üzerinden cok fazla sikayet var. Orijinal olup olmadıgıyla ilgili. Aldığım satıcı vondler diye bir mağaza yorumları. İyi olan da vardı 2 kisi ses kalitesini begenmemişti. Hepsiburada'nın satıcı oldugu üründen kalmamıstı. Sizce ürün kargolanmadan iptal mi etsem? Saat de farklı satıcıdan saat konusunda da bir sorun cıkar mı?

Orijinal almak istiyorsanız kendi mağazalarından alın diğerlerinin orijinal olduğunu düşünmüyorum.

14 gün diye biliyorum. Pandemiden dolayı belki bir süre daha uzatmıslardır.

Hocam, bana göre eğer saatler ile ilgili epey bilgisi olan tanıdığınız varsa saati alıp gösterin eğer çakma derse iade edebilirsiniz tanıdığınız yoksa da açık herhangi saatçi varsa ona başvurabilirsiniz açık saatçi yoksa da yasakların kalkmasını bekleyin benim tavsiyem bu yönde.

Hocam, bana göre eğer saatler ile ilgili epey bilgisi olan tanıdığınız varsa saati alıp gösterin eğer çakma derse iade edebilirsiniz tanıdığınız yoksa da açık herhangi saatçi varsa ona başvurabilirsiniz açık saatçi yoksa da yasakların kalkmasını bekleyin benim tavsiyem bu yönde.

Hepsiburada ile görüştüm kutuyu açmadan önce bizimle iletişime geçin yardımcı oluruz dediler. 30 gün iade süres varmıs fakat Hepsiburada kutu acılmadan iade edebilirsiniz diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı