Hepsiburada yurt dışından alışveriş

Aorus

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar selam. Hepsiburada'da yurt dışında satılan mouse pad varmış ve almak istiyorum. Fakat ne kadar vergi ödeyeceğiz hiç fikrim yok, yardımcı olur musunuz? Ayrıca Vergi'yi nerede ödüyoruz?

resim_2021-04-19_231622.png

@Aorus Ürün yorumlarına dikkat ediniz. Görsel resim büyük gözüküyor ama standart boyutu 35 cm.
İsteğe bağlı daha büyük ebatları da alabilirsin sanırım açıklamasına göre.
Vergi falan ödemiyorsunuz. Yurt dışı gönderisi olarak görmedim ben? Olsa bile vergisi yok merak etmeyin.

Ürün yorumlarına dikkat ediniz. Görsel resim büyük gözüküyor ama standart boyutu 35 cm.
İsteğe bağlı daha büyük ebatları da alabilirsin sanırım açıklamasına göre.
Biliyorum hocam söylediğiniz için teşekkürler. Fakat sorunum bu değil zaten bu bütçe'de ışıklı bir mousepad büyük olamazdı. Sorum ise ekstra vergi, gümrük verilecek mi? Verilecekse nerede veriliyor?
Vergi falan ödemiyorsunuz. Yurt dışı gönderisi olarak görmedim ben? Olsa bile vergisi yok merak etmeyin.

Teşekkürler fakat yurt dışı ürünü, zaten bu buyfun isimli satışçı markanın diğer ürünleri'de yurt dışı.
resim_2021-04-19_231850.png

Sağ taraf da yazıyormuş yurt dışı ürünü diye şimdi fark ettim.
Ödeme aşamasına kadar geldim her hangi bir vergisi çıkmadı dediğim gibi.
43 TL'ye alabilirsiniz.

@HeNiX Böyle yazıyor, şuan ödeme sayfasındayım. Eğer harbi 43TL ise birkaç gün sonra alacağım.
1618863697439.png

Düzenleme: Dostlar sayfayı yenilediğim'de mesajlarınız geldi. Teşekkürler sanırsam 43TL tutarı var, alacağım galiba birkaç hafta sonra teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı