Hepsiburada'da AirPods Pro 2299,01 TL

Tim

Zettapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
25
Yer
Stockholm
Aslında kullanımınıza göre değişiyor. 1. nesil olanını günde 6-12 saat arası kullandığımda 18 ay sonunda tamamen ölmüştü. Bataryası en fazla 5 dakika dayanıyordu.

Kulaklık arayanlar için Taotronics A10 önerebilirim. 2 hafta oldu, sabah okula giderken ve gelirken kullandım her gün. Şarjı daha bitmedi. iOS cihazımda hiç ses olmayan yerlerde dip ses yaşıyorum, rahatsız da edici ama hiçbir şey dinlemezken geliyor ve sonra gittiği için sorun olmuyor. O bütçedeki kulaklıklarda bu durum kaçınılmaz zaten. 400 TL gibi bir fiyata almıştım. İsteyen bakabilir, öneririm.

Aslında kullanımınıza göre değişiyor. 1. nesil olanını günde 6-12 saat arası kullandığımda 18 ay sonunda tamamen ölmüştü. Bataryası en fazla 5 dakika dayanıyordu.

Utku abi çakması ile arasındaki fark ne tam olarak? 🤔 Sonuçta o da bozuluyor, bu da bozuluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pilinin 2 sene gibi bir sürede tamamen ölmesi dışında bir sorunu yok. Fiyatı biraz abartı da olsa güzel bir ürün.

AirPods Pro kullanıcısı olarak 1.5 senesini doldurmuş bulunuyorum ve bahsettiğiniz durumla karşılaşmadım. Hala aynı şekilde kullanım süresi sunuyor. Bunu ilk defa duydum, umarım yaşayarak öğrenmem. Uzun zaman kullanmaya devam edebilirim :)

iOS ile olan uyumu, parça kalitesi, servis kalitesi ve ürüne göre birkaç şey daha farklı olabilir. Kulağa bu kadar yakın duran bir cihazın patlamasını istemem açıkçası. Ayrıca gecikme süresi ve pil süresi de kötü olabilir.

Alternatif ürünler daha iyi olabilir ama iOS için güzel bir kulaklık.

Yeni konular

Geri
Yukarı