Hepsiburada'dan 5500 TL'ye sistem tavsiyesi

Bütçe
5500

IBEX

Decapat
Daha fazla  
Hepsiburada'da şimdi al Ocak'ta öde kampanyası var. Sistem toplamak istiyorum. Bütçem 5500 TL. Sistem önerileriniz nelerdir?
(SSD dışında ek olarak da 1 TB HDD olsun lütfen)
(APU sistem de olabilir yeter ki bu fiyata o sitede alabileceğim en iyi sistem olsun)

Son düzenleme:

Toplam: 5.569,21 TL

Eğer monitör dahil değilse şöyle bir APU sistem topladım. Fiyatlar çok değişken. Her an artıp her an azalabilir bu fiyat. Sistemdeki bazı ürünler normal fiyatına göre çok ucuz efsane kasım indirimlerinden dolayı.

Eğer sisteme monitör dahilse işlemciden kısıp monitöre ekleyebiliriz ama sitede Ryzen 5 5600G'den başka APU işlemci göremedim. Intel tarafının APU sistemleri hakkında ise bilgim yok. Diğer arkadaşların da yorumlarına bakıp karar verebilirsiniz.

NOT: SSD + 1TB HDD istemişsiniz fakat benim topladığım sistemde bütçeyi aşıyordu. Ben de indirimde olduğunu görüp 500GB SSD ekledim.

NOT2: Hazır indirimdeyken sisteme 650W PSU da ekledim. İleride sisteminizi yükseltmek isterseniz işinizi görecektir. Gönül isterdi ki bunu ekleyeyim ama stokta kalmamış. İndirimli hâli 499 liraydı.

Son düzenleme:
Hepsiburada'dan sistem toplanmaz. 2 ay sabredin, düzgün bir hazır sistem alın.

Toplam: 5.569,21 TL

Eğer monitör dahil değilse şöyle bir APU sistem topladım. Fiyatlar çok değişken. Her an artıp her an azalabilir bu fiyat. Sistemdeki bazı ürünler normal fiyatına göre çok ucuz efsane kasım indirimlerinden dolayı.

Eğer sisteme monitör dahilse işlemciden kısıp monitöre ekleyebiliriz ama sitede Ryzen 5 5600G'den başka APU işlemci göremedim. Intel tarafının APU sistemleri hakkında ise bilgim yok. Diğer arkadaşların da yorumlarına bakıp karar verebilirsiniz.

NOT: SSD + 1TB HDD istemişsiniz fakat benim topladığım sistemde bütçeyi aşıyordu. Ben de indirimde olduğunu görüp 500GB SSD ekledim.

NOT2: Hazır indirimdeyken sisteme 650W PSU da ekledim. İleride sisteminizi yükseltmek isterseniz işinizi görecektir. Gönül isterdi ki bunu ekleyeyim ama stokta kalmamış. İndirimli hâli 499 liraydı.
Teşekkür ederim ellerine sağlık
Hepsiburada'dan sistem toplanmaz. 2 ay sabredin, düzgün bir hazır sistem alın.
Yapacak bir şey yok babam alacak ve babamı bu kampanya ile almaya ikna ettim.

toplam: 5.569, 21 TL.

not: SSD + 1TB HDD istemişsiniz fakat benim topladığım sistemde bütçeyi aşıyordu. Ben de indirimde olduğunu görüp 500GB SSD ekledim.

not2: hazır indirimdeyken sisteme 650W PSU da ekledim. İleride sisteminizi yükseltmek isterseniz işinizi görecektir. Gönül isterdi ki bunu ekleyeyim ama stokta kalmamış. İndirimli hâli 499 liraydı.

Hocam önerdiğin sistemi aldım topladım fakat monitöre görüntü gelmiyor.

Son düzenleme:
Teşekkür ederim ellerine sağlık

Yapacak bir şey yok babam alacak ve babamı bu kampanya ile almaya ikna ettim.

Hocam önerdiğin sistemi aldım topladım fakat monitöre görüntü gelmiyor.
Monitöre görüntü gelmemesinin birçok sebebi olabilir. Bileşenleri doğru şekilde birleştirdiğinize emin misiniz?

Eğer eminseniz Technopat Sosyal'deki ilgili konuları inceleyip sunulan çözümleri denemenizi tavsiye ederim. Eğer hiçbir çözüm fayda etmiyorsa arızalı ürün sorunu olabilir. Gelişmelerden beni de haberdar edebilirseniz çok sevinirim.

Son düzenleme:
Monitöre görüntü gelmemesinin birçok sebebi olabilir. Bileşenleri doğru şekilde birleştirdiğinize emin misiniz?

Eğer eminseniz Technopat Sosyal'deki ilgili konuları inceleyip sunulan çözümleri denemenizi tavsiye ederim. Eğer hiçbir çözüm fayda etmiyorsa arızalı ürün sorunu olabilir. Gelişmelerden beni de haberdar edebilirseniz çok sevinirim.

Hocam bu işleri yıllardır yapan biri ile topladık.
Yeni bir konu açtım: https://www.technopat.net/sosyal/ko...oere-goeruentue-gitmiyor-yeni-sistem.1762067/

Sizde isterseniz buradan takip edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı