Hepsiburada’dan Acer KG241QS alınır mı?

emirhanarda

Decapat

Arkadaşlar, ilk defa internetten bir ürün alıyorum. Daha önce Hepsiburada'dan veya başka bir internet sitesinden alışveriş yapan varsa bir sorun çıkma ihtimali var mı? Çünkü gerçekten hiç güvenmiyorum. Alan arkadaşlarımdan ölü piksel çıktı diyen var. Riskler nelerdir? Almalı mıyım?

Arkadaşlar, ilk defa internetten bir ürün alıyorum. Daha önce Hepsiburada'dan veya başka bir internet sitesinden alışveriş yapan varsa bir sorun çıkma ihtimali var mı? Çünkü gerçekten hiç güvenmiyorum. Alan arkadaşlarımdan ölü piksel çıktı diyen var. Riskler nelerdir? Almalı mıyım?
Alabilirsin bir sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum ama TN panel kullanıyor bu monitör o yüzden profesyonel oyun oynamayacaksan bence IPS bir monitör seçebilirsin.

Sizce bu monitör iyi mi?

Gönül rahatlığıyla al son 3 telefonumu ve çoğu teknoloji ürününü Hepsiburada'dan aldım hiçbir sıkıntı çıkmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı