Hepsiburada'dan aldığım ekran kartı 2. el olarak gönderildi

manson17

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: Palit 3090 Gamerock - İşlemci:Ryzen 7 5800x - Ram: G.Skıll 16GB 3600 Mhz CL16 - Anakart: MSI B550 Gaming Plus - Monitör: MSI Optix MAG272CQR 27" 165Hz 1ms WQHD - Klavye: Steelseries Apex 3 - Mouse: Steelseries Prime - Kulaklık: Steelseries Arctis 5
Meslek
Zabıt Katibi
Arkadaşlar merhaba. Hepsiburada üzerinden bozyelbilişim satıcısından Zotac 3080 trinity ekran kartı satın aldım ve bu karta göre sistem kurdum. Tüm parçalar geldikten sonra bugün ekran kartı da geldi. Ürünü direkt kendi kutusunun üzerine yapıştırıcı ile fatura yapıştırılarak gönderilmiş. Kartı açtığımda fotoğraflarda da eklediğim gibi normal beyaz patpatlara sarılmış olarak gördüm. Daha sonra ekran kartını incelediğimde içerisinde toz ve pisliklerin olduğunu gördüm. Hepsiburada ile iletişime geçtim ve benden fotoğraf isteyip destek süreci başlattılar. Bu gibi durumlarda başka hangi yollar izlenmeli? Sistemi bu karta göre maliyetlendirip kurduğum için ekstra zarardayım.

yağ-tabakası.jpeg

bf830259-b76b-4a21-b29d-dd377bfa64ea.jpeg

f2f48461-574c-4f70-8979-b4d02b698b70.jpeg

f6e12b3a-8f52-4bcd-9397-e54fde89fb5f.jpeg

paket.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Zararda değilsiniz hocam, para iadesi veya birebir değişim talep hakkınız var. Hepsiburada iade politikasında iyidir.
İndirimde aldığımdan dolayı bütçemi tam 0'a getirdim. Para iadesi olursa aynı sistemi tekrar toplayamam. Birebir değişimde ise yine aynı firmadan yapılacağı için bu sefer daha iyi temizleyip gönderirler diye tahmin ediyorum.
İndirimde aldıysanız değişim isteyin.
İndirimde aldım fakat değişimi yine aynı firma yapmayacak mı ? Satan firmaya güvenemiyorum.

Ayrıca satıcıyı biraz araştırdım ve Sahibinden.com üzerinden 2. el ve Mining sistemleri kurduğunu gördüm.

İndirimde aldığımdan dolayı bütçemi tam 0'a getirdim. Para iadesi olursa aynı sistemi tekrar toplayamam. Birebir değişimde ise yine aynı firmadan yapılacağı için bu sefer daha iyi temizleyip gönderirler diye tahmin ediyorum.

İndirimde aldım fakat değişimi yine aynı firma yapmayacak mı ? Satan firmaya güvenemiyorum.
Hocam sıfır ellerinden vardır kart. Tabi değişimi kabul edecekler mi kesin bir şey demek zor. Tek emin olduğum konu en kötü para iadenizi alırsınız.

Hocam sıfır ellerinden vardır kart. Tabi değişimi kabul edecekler mi kesin bir şey demek zor. Tek emin olduğum konu en kötü para iadenizi alırsınız.
Teşekkürler hocam cevaplarınız için. Şu şekilde süreçleri sürekli olarak yaşamak yoruyor cidden. Türkiye'de vicdanı ve namusuyla ticaret yapan kimse kalmadı mı acaba diye düşündürüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı