Hepsiburada’dan alınan telefon nasıl değiştirilir?

Merhabalar. Birkaç aydır kullanıyorum telefonu. Hatalarını aşağıya yazdım. Hiçbiri benden kaynaklı değil. Hepsiburada’dan almıştım. Nasıl değişim yaptırabilirim? Değişim için olan lazım olan şeyler nedir?

*Sessize alma sürgüsü sallanıyor.
*Sadece ses butonlarının olduğu kısımdaki kasa ile ekran arası biraz çıkıntılı yani ekran yukarıda.
*Kilidi açarken parmak izi okuyucusuna parmağımı tarattığımda ve tuşa bastığımda telefon bazen hiç tepki vermiyor, ekranı kapatıp açmak gerekiyor.

Not: Cihaz iPhone SE 2020 böyle sorunlar yaşayan bir sürü insan görmüştüm. Değiştirenler ve değiştirip yine aynı hatalarla karşılaşanlar bile var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Düşünelim. Belki teknik servis verir.

Neden bozulan ya da bozuk olduğunu düşündüğünüz ürünü garantiye göndermek yerine değiştirmek, iade etmek istiyorsunuz? Hepsiburada ürünü üreten yer değil. Satan yer.
Aldığım yerdeki yorumlarda sadece sessize alma yeri sallanıyor diye yeni ürün istemiş ve vermişler servis raporu ile. Bu telefonun kronik sorunu dediklerimin çoğu ve YouTube’da da var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aldığım yerdeki yorumlarda sadece sessize alma yeri sallanıyor diye yeni ürün istemiş ve vermişler servis raporu ile. Bu telefonun kronik sorunu dediklerimin çoğu ve YouTube’da da var.
Hala Hepsiburada ile bağımsız ki olay. Sizin bir sorununuz var. Önce teknik servise gideceksiniz. Teknik servis bu ürün bozuk, yenisi verilmeli derse o zaman gider Hepsiburada'ya böyle böyle oldu dersiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Her türlü önce garantiye yollayacaksınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı