Hepsiburada'dan alınan telefon sahte çıkar mı?

Vavuenx

Hectopat
Daha fazla  
Hepsiburada'dan telefon satın aldım ama satıcı Hepsiburada değil, azim holding adında bir satıcı. Gelen telefonun çakma, bozuk veya daha önce kullanılmış olarak gelme ihtimali var mı? Gelirse ne yapmam gerek? Hepsiburada böyle bir durumda destek sağlıyor mu? Nasıl olsa kendisi onaylıyor satıcıyı. İnternette böyle durumlarda kutuyu açtıkları için iade ve değişim alamayan kişileri gördüm. Ne yapmam gerekiyor X-ray cihazına mı okutayım telefonun bozuk veya çakma olmadığını görebilmek için?

Arkadaşlar uyarı vesaire yemediğim halde nedense konuma cevap veremiyorum o yüzden düzenleyerek cevap veriyorum üzgünüm.

@Cpt Price alacağım telefonda Hepsiburada satıcısı yoktu ben de en uygun gördüğüm satıcıdan aldım.

@CBum https://www.hepsiburada.com/samsung...arantili-p-HBCV00001GNAB4?magaza=Azim Holding

Telefonda Samsung garantili yazıyor garantinin bile çakma olma ihtimali var mı dediklerinizi dikkate alarak telefonu açarken videoya alacağım.

Son düzenleme:
Piyasa fiyatının normalden fazla düşüğüyse gelme ihtimali var onun dışında zaten alınırken fatura kesiliyor iade edebilirsiniz.

Çıkabilir. Alıcının Hepsiburada olmasına dikkat etseydiniz keşke.

Böyle bir durumdan şüpheleniyorsanız iade süreci başlatın talebiniz kabul edilir hemen. Hepsiburada üzerinde onlarca çakma ürün var satıcının Hepsiburada olmasına dikkat edin.

Bozuk veya çakma olduğunu her türlü anlarsın, anlamama şansın yok bu bir, ikincisi de satacaklarını sanmam. Olur da satarlarsa bile sahte üründen dolayı her türlü iade edebilirsin.

@Vavuenx aldığın telefonun linkini atar mısın?

Hepsiburada'dan telefon satın aldım ama satıcı Hepsiburada değil, Azim Holding adında bir satıcı. Gelen telefonun çakma, bozuk veya daha önce kullanılmış olarak gelme ihtimali var mı? Gelirse ne yapmam gerek? Hepsiburada böyle bir durumda destek sağlıyor mu? Nasıl olsa kendisi onaylıyor satıcıyı. İnternette böyle durumlarda kutuyu açtıkları için iade ve değişim alamayan kişileri gördüm. Ne yapmam gerekiyor X-ray cihazına mı okutayım telefonun bozuk veya çakma olmadığını görebilmek için?
Hocam kutu açılışı yaparken video çekin. Hepsiburada desteği gayet güzel uzun yıllardır kullanıyorum bir problem yaşamadım, Hepsiburada üzerinde çakma telefon falan olacağını sanmıyorum. Telefon kargoda falan hasar alabilir onun için video çekimiyle açılış yapmanız daha iyi olur, pahalı teknolojik ürünleri açarken ben öyle yapıyorum.

Yorumlar çoğunlukla olumlu ve satıcı puanı yüksekse bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum fakat Tedbirli olmakta da fayda var. Açarken video vs. çekin elinizde kanıt olsun ve kutuya - ürüne zarar vermeden açın. Olur da iade ederseniz bunlara dikkat edebiliyorlar.

@Vavuenx

Telefonunuz sahte değil, güle güle kullanın. Aynı satıcıdan alınmış 30 küsür yorum var ve hepsi olumlu.

Geri
Yukarı