Hepsiburada'dan alınan ürün çalışmazsa ne olur?

kakaolupuding

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Merhaba, Hepsiburada üzerinden bir laptop almaya karar verdim ve kırık çıkmasına karşın falan kuryenin yanında açıyoruz ürünü her şey çok güzel tamam ama diyelim aldım ürünü taktım şarja çalışmadı böyle bir durumda ne yaşanır? Bu arada Linux olduğu için kendimiz Windows yüklersek garanti dışı kalır mı?
@Hepsiburada
Ürün bu:
Screenshot_51.png

Kendi işletim sisteminizi yüklemek garantiyi bozmaz merak etmeyin. Ürün eğer arızalı çıkarsa ilk 14 gün koşulsuz şartsız iade etme hakkınız var.

Merhaba, Hepsiburada üzerinden bir laptop almaya karar verdim ve kırık çıkmasına karşın falan kuryenin yanında açıyoruz ürünü her şey çok güzel tamam ama diyelim aldım ürünü taktım şarja çalışmadı böyle bir durumda ne yaşanır? Bu arada Linux olduğu için kendimiz Windows yüklersek garanti dışı kalır mı?
@Hepsiburada
Ürün bu:
Eki Görüntüle 562032

Sitenin iade politikasını öğren. Satıcıyla da konuş sorun çıkarsa ürünü iade edebilir miyimm sor bir bakalılm.

“Memnun kalmadığımız bir mal ya da hizmeti iade etmek için bizlere sunulan bir hak” olarak tanımlanmaktadır. Dolayısıyla 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahipsiniz.

Geri
Yukarı