Hepsiburada'dan alınan ürün küçük geldi

Makaleler
4
Yer
Ankara
Son düzenleyen: Moderatör:
“Ürün 16 mm kalınlığında AHŞAP SİYAH renginde suntalam malzeme kullanılarak üretilmiştir. Ürün 2 paket halinde sevk edilmektedir. Ürün demonte gönderilmekte olup, kolay ve eğlenceli kurulum için gerekli kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarların montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası ile gönderilmektedir. GENİŞLİK:107,1cm x YÜKSEKLİK:142,5cm x DERİNLİK:40cm”

Burda yazan bilgilerle uyuşmuyorsa iade edebilirsiniz, uyuşuyorsa bile iade edebilirsiniz zaten.

Hiç bir koşul gözetmeksizin ürünlere bariz hasar verilmediyse iadesini 14 gün içerisinde firmanın çalıştığı kargo ile iade edebilirsiniz. Geldiği şekilde hasarsız geri göndermeye çalışın kargo kaynaklı sorun olup iade süreciniz uzamasın.

Arkadaşlar bu ürünü aldım ancak çalışma masası rafsız 70*40 bir ölçüde bunun bana bilgisi verilmedi ben daha büyük bir çalışma alanı bekliyordum buraya benim mouse padim ve monitörüm sığmıyor. İade edebilir miyim? Kurulumu yapmadık ama kutusunu açtık.

İade etme hakkınız var hocam. Yanlış biliyor olabilirim ama dolandırıcılıktan dava bile açabiliyorsunuz.

Bilgisi verilmedi derken daha büyük olduğu mu söylendi? Eğer boyut hakkında herhangi bir bilgi verilmediyse masanın küçük olmasında problem yok. Ama zaten iade edebilirsiniz.

Bilgisi verilmedi derken daha büyük olduğu mu söylendi? Eğer boyut hakkında herhangi bir bilgi verilmediyse masanın küçük olmasında problem yok. Ama zaten iade edebilirsiniz.

Hocam şöyleki ürünün genişliği 106 cm olduğu bilgisi yazıyor ancak ürünün kutusunu açtığımda anlıyorum ki bu ürünün genişliği yandaki raf ile birlikte 106 cm rafsız çalışma alanının ölçüsü 70 cm.

Hocam şöyleki ürünün genişliği 106 cm olduğu bilgisi yazıyor ancak ürünün kutusunu açtığımda anlıyorum ki bu ürünün genişliği yandaki raf ile birlikte 106 cm rafsız çalışma alanının ölçüsü 70 cm.
Yani arkadaşların dediği gibi iade edebilirsiniz.

Alışveriş yaparken masalarda ve dolaplarda rafların arasındaki genişliklerin ölçüsünü vermezler toplam kapladığı alanın ölçüsü yazılır. Buna göre alışveriş yapabilirsiniz.

Teşekkür ederim cevaplar için son olarak kargo mu gelecek ben mi kargoya götüreceğim ürünleri.

İade talebi açtığınızda Hepsiburada satıcıysa genelde HepsiJet'le geliyor. Yoksa iade talebi yazan kargo firmasına gidiyorsunuz orada yazan iade koduyla gönderiyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı