Hepsiburada'dan Windows 10 Pro Alınır mı?

• Konuyu başlatan AYAZZ
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 3B

AYAZZ

Kilopat
Daha fazla  
2-3 ay önce bir PC toplamıştım. Onda Windows 10 var ama etkinleştirmedim. Hepsiburada'da Windows 10 Pro 54 TL olmuş. Onu almak istiyorum ama neden bu kadar ucuz ? Bir sıkıntı olur mu? Bir de ben Windows 10 Pro kullanmıyorum. Windows 10 Pro alırsam bilgisayarındaki Windows'a yükseltme yapabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
OEM lisanslar genellikle o fiyatlarda oluyor ve sıkıntı olmaz. Hatta buradaki linkten 40 TL'ye alabilirsin: Windows 10 Pro-professional Dijital Lisans - n11.com
Normal şartlarda yazdırdığın ISO dosyası ile kurulum yaparken satın aldığın lisansı girip sorunsuz bir şekilde kullanıyorsun. Sende zaten Windows 10 kurulu olduğu için lisansı satın alıp girmen yeterli. Kutulu sürümden farkı yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsiburada da windows 10 pro indirimde olduğu için onu alcam bende de windows 10 home var windows 10 homeyi pro ya yükseltebilir miyim?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı