Hepsiburada'dan Xiaomi Mi Band 4 alınır mı?

Chaky

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Yazılım
Merhaba arkadaşlar,
Hepsiburada'dan Xiaomi Mi Band 4 almak istiyorum ama güvenilir mi sizce? Daha önceden alışveriş birkaç kez yapmıştım ama 20 30 liralık ürünler almıştım sıkıntı çıkmamıştı. Bu bileklik orada 200 TL sizce bozuk, çakma gelme ihtimali var mıdır? 24 ay garanti süresi 14 gün içinde iade edebilirsiniz diyorlar. Xiaomi Türkiye garantili mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Amazon'un kendisi satıyor. İthalatçı garantili satmıyor Amazon. Xiaomi Türkiye garantilidir oldukça yüksek ihtimalle. Muhatap konusunda asla sıkıntı yaşamazsınız. HB yerine Amazon Türkiye'den alın derim.

Merhaba arkadaşlar,
Hepsiburadadan Xiaomi Mi Band 4 almak istiyorum ama güvenilir mi sizce? Daha önceden alışveriş bir kaç kez yapmıştım ama 20 30 liralık ürünler almıştım sıkıntı çıkmamıştı. Bu bileklik orada 200 TL sizce bozuk, çakma gelme ihtimali varmıdır? 24 ay garanti süresi 14 gün içinde iade edebilirsiniz diyorlar. Xiaomi Türkiye garantili mi?
Alınır. 30-40 liraya satılan ürünler dışında 150-200 liraya satılan hiçbir çakma Band 4 görmedim. TR garantili veya ithalat garantili olduğu bilgisi sitede vardır.

Alınır. 30-40 liraya satılan ürünler dışında 150-200 liraya satılan hiçbir çakma band 4 görmedim. TR garantili veya ithalat garantili olduğu bilgisi sitede vardır.

Sen öyle san, 200 liraya piyasada Mi Band 4 diye dolanan çakma M4 marka var haberin yok galiba.

Sen öyle san, 200 liraya piyasada Mi Band 4 diye dolanan çakma M4 marka var haberin yok galiba.

Satıcısı Hepsiburada olan hiçbir markanın çakma olacağını düşünmüyorum. Birçok kez alışveriş yaptım ve iade olsun destek olsun hiçbir sıkıntı yaşatmadılar. Ama dediğim gibi satıcının Hepsiburada olmasına dikkat edin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı