Hepsiburada'nın 11 gün sonra kargoya vermesi

Mubis10

Centipat
Arkadaşlar Hepsiburada'dan ürün aldım satıcısıda Hepsiburada ama 11 gün sonra kargoya verilecek gösteriyor. İstanbul'dayım ayrıca. Neden olabilir 11 gün çok geç değil mi? Bu arada ben pazar günü aldım 2 şubat kargoya verilme gözüküyor.
Temsilcinin cevabı bu şekilde;

Hepsiburada siparişlerinde ürünler, stok durumu ve gönderim türüne göre belirli sürelerde hazırlanıp taahhüt edilen sürede kargoya verilir. Bu nedenle kargoya veriliş tarihinde herhangi bir değişiklik yapılamamaktadır. Ancak ürününüzün stoklara daha erken girmesi durumunda, belirtilen tarihten daha önce de kargolanabileceğini belirtmek isterim.

Yani bana stokta olmayan ürünü stokta var gibi gösterip sattılar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Hepsiburada'dan ürün aldım satıcısıda Hepsiburada ama 11 gün sonra kargoya verilecek gösteriyor. İstanbul'dayım ayrıca. Neden olabilir 11 gün çok geç değil mi? Bu arada ben pazar günü aldım 2 şubat kargoya verilme gözüküyor.

Hepsiburada siparişlerinde ürünler, stok durumu ve gönderim türüne göre belirli sürelerde hazırlanıp taahhüt edilen sürede kargoya verilir. Bu nedenle kargoya veriliş tarihinde herhangi bir değişiklik yapılamamaktadır. Ancak ürününüzün stoklara daha erken girmesi durumunda, belirtilen tarihten daha önce de kargolanabileceğini belirtmek isterim.

Vallaha bu alışveriş siteleri kafa buluyor ya İncehesap'ta @Newkan la bize başka ürün gönderdiler.

Kar sebebiyle kargo aksaması yaşanmış olabilir,stok sıkıntısı olmuş olabilir. Her halükarda 11 gün çok uzun fakat bu konuda yapabileceğiniz bir şey var mı bilmiyorum.

Tedarik süresinden ötürü uzun sürebiliyor. Boşuna beklemeyin, ben denedim ve 2-3 günden sonra halen ilerleme olmayınca iptal ettim.
2 Şubat'ta verilecek yazıyor sizce iptal edeyim mi bekleyeyim mi?
IMG_20220127_072446.JPG

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı