Hepsiburada'nın Rezalet Destek Sistemi

NookumPie

Gigapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
9
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522594034
Merhabalar. Yıllardır Hepsiburada'yı kullanırım ancak uzun süredir ilk defa destek sistemine ihtiyaç duydum ve sonuç tamamen felaket.
Bisikletime şifreli küçük bir kilit satın alayım dedim, satın da aldım ancak elime ulaştığında şifresini bulamadım. Normalde 0000 olması gerekirken hiçbir şekilde kabul etmiyor ve açılmıyordu.

Ben de ilk önce Hepsiburada'yı arayıp durumu bildireyim dedim ve sesli yanıt sistemini bir türlü aşıp müşteri temsilcisine bağlanamadım, daha sonra WhatsApp butonunu görüp oradan yazdım.

Söylenecek pek bir şey olduğunu da zannetmiyorum konuşmalardan sonra.
Bakkal kafasında ben satayım da, alıcı ne yaparsa yapsın mantığıyla daha nereye kadar gidersiniz bilmiyorum.
@Hepsiburada

Konuşmalar ise şöyle:
Bisiklet kilidi için iletişime geçtim WhatsApp üzerinden.
Yardım isteme sonucu bana "satıcı" ile iletişime geçmem söylendi, ancak satıcının hiçbir iletişim adresi ve internet sitesi bulunmuyor. Destek sistemi bana ısrarla Arama Motoruna "satıcı" ismini yazıp bulmamı istiyordu ancak internet siteleri yok. Nasıl bulayım yani?
Bunu belirttiğim halde yüzüme karşı görüşme sonlandırıldı.
Daha sonra ısrar etmem sonucunda yazılı bir talep oluşturulmuş.
Yüzüme karşı görüşmenin sonlandırılması kabul edilebilir bir şey değil.

Madem destek vermeyeceksiniz, neden varsınız?

Bu arada şifre "0011" imiş. Şans eseri buldum.

Son düzenleme:
Fiyatları bindirp sonra indiren firma değil mi bu...

Amazon.com.tr'yi tercih etmeye başladım bu aralar. Hızlı kargosu, HepsiJet'e göre ve desteği de Hepsiburada'ya göre daha iyi. Ürün gamı şu an az olsa da, aynı ürün Amazon'da varsa bence başka yere bakılmamalı.

Firmaların %90 ı bu şekilde. Duvara karşı iletişim kurmaya çalışıyorsun sanki. Üzücü olan şu ki sen şimdi bunu bilmem kaç bin kişilik instagram ya da twitter hesbaında paylaşıp tepki toplasan bu sefer onlar senin peşine düşüyor aman efendim şöyle böyle diye. İşini baştan düzgün yapsan ölürsün.

İllet destekler. Bir bunlar bir de öğrenci işleri. Adamın ömrünü tüketiyorlar.
Bu arada şifre "0011" imiş. Şans eseri buldum.
Bunu yazmasaydınız ve İstanbul'da olsanız sizden alıp işsizce on bin sayıyı deneme teklifi yapacaktım.

Ne diyeceğimi bilemedim. Direkt olarak telefon üzerinden arasaydınız keşke biraz uğraştırıyor fakat yaklaşık 10 dakikanızı harcadıktan sonra bağlanabiliyorsunuz.

Yazışmalar hikaye gibi geldi. En iyi yer seni başka bir temsilciye yönlendirdiğinde verdiğin tepkiydi😁. Neyse ki bulmuşsun geçmiş olsun.

Fiyatları bindirp sonra indiren firma değil mi bu...

Amazon.com.tr'yi tercih etmeye başladım bu aralar. Hızlı kargosu, HepsiJet'e göre ve desteği de Hepsiburada'ya göre daha iyi. Ürün gamı şu an az olsa da, aynı ürün Amazon'da varsa bence başka yere bakılmamalı.

Bu arada buradan bildireyim Amazon Prime şu anda Türkiye'ye geldi ve çok ucuz kargolar bedava oluyor ve birçok faydası var. Reklam olarak algılamayın.

Geri
Yukarı