HepsiJet kargo süreci

Benim kargom cuma günü geldi. Perşembe günü dağıtıma çıktığı göründü ama perşembe günü gelmedi. Cuma günü olunca müşteri hizmetlerini aradım. Cılız sesli bir kız "tamam beyefendi, dağıtıcı arkadaşları arayıp durumu bildireceğiz." Dedi. Bunun söylediği beni tatmin etmedi. Allah'tan çarşamba günü HepsiJet'le başka bir ürün gelmişti. Beni arayan kuryeyi aradım. Kargomdan haberi yokmuş "bizim WhatsApp grubumuz var oradaki arkadaşlara sorayım bu numaradan sana dönerim." Dedi. Bekledim baktım oradan da ses çıkmıyor. Tekrar adamı aradım. Biraz sert çıkışıp, tabii saygı çerçevesini koruyarak "hocam sizin bayii nerede söyleyin biz gidip alalım. Hafta sonuna kalmayalım" dedim. Sonra adamlarda depo varmış bayi yokmuş. Deponun numarasını aldık. Depo sorumlusuyla görüştük(sitemli bir şekilde) "hocam eğer kargo gelmeyecekse, kargoyu karşı ödemeli UPS kargo veya başka bir kargoyla gönderin. Bilgisayar parçası aldık şirketin bilgisayarına deneyeceğiz 1 haftadır gelmiyor. Gönderin başka firmayla parası neyse biz verelim. " Dedim. Adamlar ertesi gün cumartesi sabahı ilk sıraya benim kargoyu koyup getirdiler. Beni arayıp "bu numaram şirket hattı Hepsiburada'yla devamlı alışverişleriniz olduğu zaman bana ulaşırsanız yardımcı olurum." Dedi. Kısacası adamlara biraz zengin rolü yapınca şirket ayağına hemen hallettiler. Nasıl olsa nereden bilecek kim olduğumu yalanı salla gitsin. Yoksa kimse seni sallamıyor.

Benim kargom cuma günü geldi. Perşembe günü dağıtıma çıktığı göründü ama perşembe günü gelmedi. Cuma günü olunca müşteri hizmetlerini aradım. Cılız sesli bir kız "tamam beyefendi, dağıtıcı arkadaşları arayıp durumu bildireceğiz." Dedi. Bunun söylediği beni tatmin etmedi. Allah'tan çarşamba günü HepsiJet'le başka bir ürün gelmişti. Beni arayan kuryeyi aradım. Kargomdan haberi yokmuş "bizim WhatsApp grubumuz var oradaki arkadaşlara sorayım bu numaradan sana dönerim." Dedi. Bekledim baktım oradan da ses çıkmıyor. Tekrar adamı aradım. Biraz sert çıkışıp, tabii saygı çerçevesini koruyarak "hocam sizin bayii nerede söyleyin biz gidip alalım. Hafta sonuna kalmayalım" dedim. Sonra adamlarda depo varmış bayi yokmuş. Deponun numarasını aldık. Depo sorumlusuyla görüştük(sitemli bir şekilde) "hocam eğer kargo gelmeyecekse, kargoyu karşı ödemeli UPS kargo veya başka bir kargoyla gönderin. Bilgisayar parçası aldık şirketin bilgisayarına deneyeceğiz 1 haftadır gelmiyor. Gönderin başka firmayla parası neyse biz verelim. " Dedim. Adamlar ertesi gün cumartesi sabahı ilk sıraya benim kargoyu koyup getirdiler. Beni arayıp "bu numaram şirket hattı Hepsiburada'yla devamlı alışverişleriniz olduğu zaman bana ulaşırsanız yardımcı olurum." Dedi. Kısacası adamlara biraz zengin rolü yapınca şirket ayağına hemen hallettiler. Nasıl olsa nereden bilecek kim olduğumu yalanı salla gitsin. Yoksa kimse seni sallamıyor.

Paramı iade etsinlerde bir şey istemiyorum Hepsiburada'dan. Gidip İncehesap'tan alacağım.

Benim kargom cuma günü geldi. Perşembe günü dağıtıma çıktığı göründü ama perşembe günü gelmedi. Cuma günü olunca müşteri hizmetlerini aradım. Cılız sesli bir kız "tamam beyefendi, dağıtıcı arkadaşları arayıp durumu bildireceğiz." Dedi. Bunun söylediği beni tatmin etmedi. Allah'tan çarşamba günü HepsiJet'le başka bir ürün gelmişti. Beni arayan kuryeyi aradım. Kargomdan haberi yokmuş "bizim WhatsApp grubumuz var oradaki arkadaşlara sorayım bu numaradan sana dönerim." Dedi. Bekledim baktım oradan da ses çıkmıyor. Tekrar adamı aradım. Biraz sert çıkışıp, tabii saygı çerçevesini koruyarak "hocam sizin bayii nerede söyleyin biz gidip alalım. Hafta sonuna kalmayalım" dedim. Sonra adamlarda depo varmış bayi yokmuş. Deponun numarasını aldık. Depo sorumlusuyla görüştük(sitemli bir şekilde) "hocam eğer kargo gelmeyecekse, kargoyu karşı ödemeli UPS Kargo veya başka bir kargoyla gönderin. Bilgisayar parçası aldık şirketin bilgisayarına deneyeceğiz 1 haftadır gelmiyor. Gönderin başka firmayla parası neyse biz verelim. " Dedim. Adamlar ertesi gün cumartesi sabahı ilk sıraya benim kargoyu koyup getirdiler. Beni arayıp "bu numaram şirket hattı Hepsiburada'yla devamlı alışverişleriniz olduğu zaman bana ulaşırsanız yardımcı olurum." Dedi. Kısacası adamlara biraz zengin rolü yapınca şirket ayağına hemen hallettiler. Nasıl olsa nereden bilecek kim olduğumu yalanı salla gitsin. Yoksa kimse seni sallamıyor.

Merhaba
HepsiJet ile ilgili benim de bir sıkıntım var.
Rica etsem Konya'da ki kurye vs telefon numarasını verebilir misiniz?

Geri
Yukarı