HepsiJet nasıldır?

bekocangs56

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Samsun'un bir ilçesinde yaşıyorum. Patriot Burst SSD sipariş etmiştim ama aklıma takılan sorular var. Açıkcası ilk defa bu kargoyu kullanıyorum ve yaşadığım ilçede sanırım şubesi yok. Bana nasıl ulaştıracaklar yani bana ulaştırmak için adamlar 40km yol giderler mi? Daha doğrusu ben kargo işlerinden anlamıyorum cahilliğimi bağışlayın lütfen. Ayrıca bu kargo şirketi nasıldır acaba? Hiç sorun yaşayanlar oldu mu?

Hepsiburada'nın kendi kargo firması diye biliyorum. Belirli bir ücret vererk daha hızlı gelmesini sağlıyorsunuz. Ben gece 22-23 gibi sipariş etmiştim, sabah 10 gibi kargom bende olmuştu.

İstanbul'da yaşıyorum, sizde gelme süresi uzayabilir.

Genel olarak hızlı ve iyiler. Güvenebilirsiniz.

Arkadaşlar Samsun'un bir ilçesinde yaşıyorum. Patriot Burst SSD sipariş etmiştim ama aklıma takılan sorular var. Açıkcası ilk defa bu kargoyu kullanıyorum ve yaşadığım ilçede sanırım şubesi yok. Bana nasıl ulaştıracaklar yani bana ulaştırmak için adamlar 40km yol giderler mi? Daha doğrusu ben kargo işlerinden anlamıyorum cahilliğimi bağışlayın lütfen. Ayrıca bu kargo şirketi nasıldır acaba? Hiç sorun yaşayanlar oldu mu?

Hocam çok kaliteli kargo. Türkiye'deki birçok kargoyu ezer geçer.

Kötü. Diyarbakır'da yaşıyorum, alacağım üründe en ucuz satıcı o olduğunda üzülüyorum.
Getirmiyor, getirse de çok yıpranmış geliyor.

Hocam kargo çıkış yeri Ankara diyor tabii 1 ocağa falan denk geldi, sadece cumartesi günü kargo takip de güncelleme yaptılar, bugün ise pazar ve tahmini 5 Ocak diyor, umarım kargo hasar almadan ulaşır.

Mükemmel. Biz bir ara Mi Band 4 sipariş etmiştik ondan iki saat sonra bir tane daha sipariş ettik. Ama bu sefer HepsiJet kullandık. Bugün gelmesine gerek yok yarın gelse olur diye 15 TL vermiştik (fiyat değişmiş olabilir) ama yarın değil sipariş ettikten 2.5 saat sonra gelmişti :D Bilmiyorum belki biz yanlış yapmışızdır ama kargo mükemmel.

Mükemmel. Biz bir ara Mi Band 4 sipariş etmiştik ondan iki saat sonra bir tane daha sipariş ettik. Ama bu sefer HepsiJet kullandık. Bugün gelmesine gerek yok yarın gelse olur diye 15 TL vermiştik (fiyat değişmiş olabilir) ama yarın değil sipariş ettikten 2.5 saat sonra gelmişti :D bilmiyorum belki biz yanlış yapmışızdır ama kargo mükemmel.

Peki hocam ben şimdi kutuyu açtım diyelim baktım SSD'de bir sıkıntı var işte yamuk yumuk falan falan. Bu konu da ne yapmam gerekir?

Geri
Yukarı