Her arka fan her kasaya uyar mı?

Eren245

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, güç kaynağımın çok vasat olmasından dolayı ondan bir tık daha iyi olan bir güç kaynağını aldım. PSU montajı ile alakalı hiçbir bilgim yoktu zar zor eski güç kaynağını çıkartıp yenisini takmayı başardım. Her şey düzgün çalışıyor fakat kasanın arka fanı dönmüyor ama LED ısığı yanıyor. Kontrol ederken gördüm kasanın arkasına doğru giden 2 kablosundan biri kopmuş maalesef. Şimdi kasam için arka fan almam gerekiyor. Fan seçerken nelere dikkat edilir ve ben dediğim gibi bu kasa konusunda pek becerikli değilim. Tamirciye vermem daha mı doğru olur yoksa basit bir şey mi?

Kasa: Elba 5512 Gamer Cam Panel Kırmızı Led Fan Atx Gaming Oyuncu Kasası: Amazon.com.tr
Anakart: Gigabyte H310M s2v 2.0

Şunu alsam sorun çıkarma ihtimali var mı?

Merhaba, güç kaynağımın çok vasat olmasından dolayı ondan bir tık daha iyi olan bir güç kaynağını aldım. PSU montajı ile alakalı hiçbir bilgim yoktu zar zor eski güç kaynağını çıkartıp yenisini takmayı başardım. Her şey düzgün çalışıyor fakat kasanın arka fanı dönmüyor ama LED ısığı yanıyor. Kontrol ederken gördüm kasanın arkasına doğru giden 2 kablosundan biri kopmuş maalesef. Şimdi kasam için arka fan almam gerekiyor. Fan seçerken nelere dikkat edilir ve ben dediğim gibi bu kasa konusunda pek becerikli değilim. Tamirciye vermem daha mı doğru olur yoksa basit bir şey mi?

Kasa: Elba 5512 Gamer Cam Panel Kırmızı Led Fan Atx Gaming Oyuncu Kasası: Amazon.com.tr
Anakart: Gigabyte H310M s2v 2.0

Şunu alsam sorun çıkarma ihtimali var mı?
Sorun çıkartmaz hocam, kullanabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• 5454545.png
    5454545.png
    1,4 MB · Görüntüleme: 24
Daha açık anlatmayacağım anlamazsanız 30-40 TL'ye yeni kasa fani alın lütfen 😄
Sırasıyla sarı kırmızı ve mavi.

Dosya Ekleri

• PicsArt_06-11-03.54.46.jpg
    PicsArt_06-11-03.54.46.jpg
    122,2 KB · Görüntüleme: 28
Daha açık anlatmayacağım anlamazsanız 30-40 TL'ye yeni kasa fani alın lütfen 😄
Sırasıyla sarı kırmızı ve mavi.
Keşke satın almadan önce baksaydım siteye. Deneyeceğim belki çalışır. İptal etme fırsatım var sanırım internetten aldığım için, teşekkürler yardımcı olmaya çalıştığınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı