Her bilgisayarı açtığımda mavi ekran hatası

Yadro

Decapat
Sürekli olarak görüntüdeki hatayı alıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

1592574717510.png

Korsan yazılım veya virüs bilgisayarına zarar vermiş olabilir. 2004 sürümü kullanıyorsanız ufak da olsa dahi mavi ekran verme hatası var.

Dosyaları paylaşın.

Yüklediğin sonra da sildiğin ve o zamandan beri bu hatayı verdiren bir uygulama olabilir mesela ben droidcam yükledim bir süre kullandım ve sildim 10 saniye sonra mavi ekran verdi çünkü bilgisayara mikrofon ekliyor eğer bu tarz bir uygulama sonrası olduysa uygulama ismini yazarsanız yardımcı olabiliriz :)

Resim anlaşılmıyor dump paylaşın ve Ramlerde sorun olmması için dua edin :)

Bilgisayara zarar verir mi? Daha yeni yeni parçalarını alıyorum. Ram'i değiştireceğim.
Yüklediğin sonra da sildiğin ve o zamandan beri bu hatayı verdiren bir uygulama olabilir mesela ben droidcam yükledim bir süre kullandım ve sildim 10 saniye sonra mavi ekran verdi çünkü bilgisayara mikrofon ekliyor eğer bu tarz bir uygulama sonrası olduysa uygulama ismini yazarsanız yardımcı olabiliriz :)
VoiceMod, VoMic, DroidCam tarzı uygulamaları çok kullandım sildim ve korsan olarak premiumlarını kullandım :(

Bilgisayara zarar verir mi? Daha yeni yeni parçalarını alıyorum. Ram'i değiştireceğim.

VoiceMod, VoMic, DroidCam tarzı uygulamaları çok kullandım sildim ve korsan olarak premiumlarını kullandım :(
Sorun belli oldu :D Bende bu forumdaki crack sorunlarını ben de yaşayıncaya kadar takmıyordum açıkçası fakat artık sen de öğrendin :D

Geri
Yukarı