Her bütçe için karma çevre birimleri önerilerim V2!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O beklediğiniz an geldi, evet. Sonunda V2'si geldi. İşte başlıyoruz.

Bu bütçe aralığında özellikle önerdiğim ürün varsa yanına taç koyacağım, sebebini belirteceğim. Ek olarak fiyatı dalgalıysa * koyacağım.

Trust GXT 105 21683 Optik Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
Trust 21963 Ziva Optik Kablolu Mouse ve Mouse Pad Set Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe *
Trust 22988 GXT 133 Locx Optik Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
Gamenote MS1001 Kablolu RGB Gaming Mouse Siyah | Game Garaj
Mousepad dahili isterseniz Ziva set gayet iyi, kablosuz istiyorsanız 117 güzel tercih.

S: Rush Archer niye listede yok?
C: Çok sorun yaşayanlar var.

S: Redragon Griffin niye listede yok?
C: PAW3519 veya SPCP190 sensör kullanmakta, PAW3519 ise 48IPS değerine, SPCP 190 ise şaka gibi 32IPS değerine sahip ve bu aşırı düşük bir değer. Üstüne G değerleri de pek iyi değil, 10G denmekte. Bilgi
için;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Niye taç verdim?: Bu bütçede Kusan en iyi malzeme kalitesini sağlamakta.

Corsair M55 RGB Pro Optik Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
Razer Deathadder V2 Mini Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)*
Gigabyte Aorus M4 Optik Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
SteelSeries Rival 3 RGB Optik Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
Kingston HyperX Pulsefire Raid Optik Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
Cooler Master MM710 53GR MM-710-KKOL1 Optik Kablolu Oyuncu Mouse Kablolu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
Razer Viper RZ01-02550100-R3M1 Optik Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)*
Razer Basilisk V2 RZ01-03160100-R3M1 Optik Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
Kingston HyperX Pulsefire FPS Pro HX-MC003B Optik Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
Corsair M65 Pro RGB FPS Optik Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
Razer Basilisk X Hyperspeed Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
SteelSeries Rival 3 Wireless Optik Kablosuz Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
Razer Deathadder V2 Optik Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
Corsair Ironclaw RGB CH-9317011-EU Kablosuz Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
Logitech G603 Lightspeed 910-005102 Optik Wireless Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
Gigabyte Aorus M5 Optik Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)
Corsair Glaive RGB CH-9302311-EU Optik Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)

Bu bütçede kral seçmek çok zor, o yüzden seçemedim :/
İsteklerinize göre kendiniz seçebilirsiniz.

Gamenote H2016D Mikrofonlu RGB Gaming Kulaklık | Game Garaj
Tronsmart Sono Kablolu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı – Teknostore
Sharkoon Skıller-sgh30 Hdp Sharkoon Oyuncu Kulaklığı Sıyah (webdenal.com)
Gamenote H2002D Mikrofonlu Gaming Kulaklık | Game Garaj
Cooler Master CH321 USB Ses Kartlı Mikrofonlu RGB Oyuncu Kulaklığı | ITOPYA 👑
Niye taç verdim?: Bu bütçede üstün malzeme kalitesi ve ses kalitesini bir araya getirdiği için.

Kingston HyperX Cloud 2 7.1 Kırmızı KHX-HSCP-RD Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 👑
Cooler Master MH752 USB 7.1 Oyuncu Kulaklığı (qp.com.tr)

GAMENOTE Kb435l Kablolu Mekanik Rgb Gaming Klavye (webdenal.com)
Bu bütçede çok iyi bir ürün.
Niye taç verdim?: Bu bütçede rakipsiz bir mekanik klavye.

Trust GXT 840 Myra Işıklı Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 👑
Razer Cynosa Lite Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe *
Niye taç verdim?: Ayrı makro tuşları var. Aralarında pek fark yok, ikisi de birbrinden güzel.

TKL, Outemu Red switch, Türkçe Q;
Redragon K552 Kumara Red Switch TKL Rainbow Türkçe Q Oyuncu Klavyesi (qp.com.tr)

TKL, Outemu Blue switch, aldığınız yere göre Türkçe Q veya İngilizce Q;
Redragon Dark Avenger K568 RGB Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)

Tam boy, Outemu(?)Red veya Brown switch (tercihe bağlı), İngilizce Q, yeni kullanıcı kuponu ve vergiler ile tahmini 360TL;

TKL, tercihe göre Blue, Red veya Brown switch, İngilizce Q;

61 key, tercihe bağlı olarak Gateron Black, Blue, Yellow, Silver, Red veya Brown switch, İngilizce Q, 141.81TL yeni kullanıcı kuponu ile 320-330TL;

61 key, tercihe bağlı olarak Gateron Brown, Blue, Red veya Yellow switch, İngilizce Q, 141-81TL yeni kullanıcı kuponu ile 320-330TL;

Yine bu bütçede taç veremiyorum zira isteklere bağlı. Üçü de birbirinden güzel klavyeler.

Tam boy, Outemu Red switch ve Türkçe Q;
Tam boy, Outemu Blue switch, Türkçe Q;
Tam boy, Outemu Blue switch, bilek destekli, Türkçe Q;
Yine bu bütçede taç veremiyorum zira isteklere bağlı. Üçü de birbirinden güzel klavyeler.

Tam boy, Outemu Red switch, İngilizce Q, bilek destekli;

Tam boy, Red switch, Türkçe Q, bilek destekli;

Yine bu bütçede taç veremiyorum zira isteklere bağlı. Dördü de birbirinden güzel klavyeler.

S: Niye Gamebooster v.s gibi firmaların ürünlerini önermedin?
C: Çoğu fason mal ve alt seviye kalıyorlar. Pişman ederler. Rampage, Gamepower ve James Donkey gibi firmaların 1-2 güzel ürünü olsa bile Gamebooster gibi firmaların hiçbir ürünleri iyi değil.

S: Niye Philips mekanik klavyeleri önermedin?
C: Fason mallar çünkü. Bilek destekli SPK klavyesi Frisby gibi firmaların adı altında da satılmakta. O yüzden önermiyorum, alt sınıf kalırlar.

S: Niye HS35 yok?
C: Çünkü malzeme kalitesi ve mikrofon kalitesi olarak sınıfta kalıyor.

İncelemeler ve kaynaklarım;

Okuduğunuz için teşekkür ediyorum.

Corsair HS35 alınmaz bence. Kırıldığında dair bir sürü konu gördüm. Marka iyi diye her ürünü iyi olmuyor maalesef.
Bu kadar konu varken kullanıcı hatası olduğunu sanmıyorum.

Elinize sağlık. Bazı ürünlerde sonuçta bütçe ortada, farklı alternatif ve iş görebilecek ürünler bulunamıyor. Buna rağmen aralarından iş görecek "modellerini" seçmişsiniz. X markası farklı bir üründe başarısız olduğu için, hiçbir ürününün önerilmeme gibi bir durumu olmamalı zaten.
Her markanın iyi ve kötü ürünleri olabilir.

@Samotne Ciasteczka ekipmanlardan pek anlamıyorum ama insanların mesajlarına baktığımda iyi bir liste olduğunu görüyorum. Ekipman alacağım zaman kopya çekerim buradan 😁.

Marka değil modelden bahsediyoruz. Markanın kötü olduğunu biz de biliyoruz zaten. Siz de hala dediğimizi anlamamakta ısrar ediyorsunuz.

Hmm, çelişkili.

Tam da kulaklığa ihtiyacım vardı alacaktım fakat o da ne? En ucuz 75 TL ve o parayı veremem. 50 TL civarına Trendyol'dan kulaküstü kulaklık öneriniz var mı? Konu açtım fakat yazan olmadı.

Belleli Oyuncu Kulaklığı | Trendyol Bu nasıl sizce?

Tam da kulaklığa ihtiyacım vardı alacaktım fakat o da ne? En ucuz 75 TL ve o parayı veremem. 50 TL civarına Trendyol'dan kulaküstü kulaklık öneriniz var mı? Konu açtım fakat yazan olmadı.

Belleli Oyuncu Kulaklığı | Trendyol Bu nasıl sizce?
50TL'ye pek kalite bekleme. Attığın kötü :/

Bunlar hiç olmazsa daha iyi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı