Her bütçe için karma çevre birimleri V3!

Royal Kludge daha kaliteli.

İkisi de logo basıyor nasıl daha kaliteli? İkisi de Hexgears basması arada bir malzeme ya da herhangi bir fark yok, sürücüleri bile aynı, diğer ürünleride öyle ikisininde birkaç tane kaliteli ürünü var, bu forumda neden bu kadar fazla ön yargı varki? Rampage asla önermem ama kaliteli bir basma ise öneririm, amacınız ne sizin? İki markanın birbirinden tek farkı logo basması, bu logo basma olayını çokça araştırdım, Banggood gibi sitelerdeki markalardan haberdarım, hatta KB-R96'yı bulmadan önce Royal Kludge halini ilk buldum sonra araştırıp Hexgears basması olduğunu öğrendim sonra araştırınca Rampage'in de 1-2 tane klavyesinin bir Hexgears basması olduğunu gördüm, indirim ile 200 veya yakınlarına indirip Rampage olanı alıp şans verdim, hem Royal Kludge hem Rampage basması olan halini hiçbir türlü önermiyorum, eğer indirim olursa fiyatına göre fena olmayan malzeme kalitesi iyi olan bir üründür.
Allah'ım adama bak, adam Rampage önermiyor gidiyor birebir aynı marka ama farklı logoyu basan Royal Kludge'a kaliteli diyor, bu nedir ya?

İkisi de logo basıyor nasıl daha kaliteli? İkisi de Hexgears basması arada bir malzeme ya da herhangi bir fark yok, sürücüleri bile aynı, diğer ürünleride öyle ikisininde birkaç tane kaliteli ürünü var, bu forumda neden bu kadar fazla ön yargı var ki? Rampage asla önermem ama kaliteli bir basma ise öneririm, amacınız ne sizin? İki markanın birbirinden tek farkı logo basması, bu logo basma olayını çokça araştırdım, Banggood gibi sitelerdeki markalardan haberdarım, hatta KB-R96'yı bulmadan önce Royal Kludge halini ilk buldum sonra araştırıp Hexgears basması olduğunu öğrendim sonra araştırınca Rampage'in de 1-2 tane klavyesinin bir Hexgears basması olduğunu gördüm, indirim ile 200 veya yakınlarına indirip Rampage olanı alıp şans verdim, hem Royal Kludge hem Rampage basması olan halini hiçbir türlü önermiyorum, eğer indirim olursa fiyatına göre fena olmayan malzeme kalitesi iyi olan bir üründür.
Allah'ım adama bak, adam Rampage önermiyor gidiyor birebir aynı marka ama farklı logoyu basan Royal Kludge'a kaliteli diyor, bu nedir ya?
E900 Pro da Drop Plus'tan daha kaliteliydi. Bir şeyleri kısıyorlar.

E900 Pro da Drop Plus'tan daha kaliteliydi. Bir şeyleri kısıyorlar.

Şuraya bir Random atmak isterdim ama Moderatörler ona bile uyarı atar, yanlış kişiyle yanlış konuyu tartışıyorsunuz, Vatan'da dolaşan bir çocuğa buradan E900 Pro aldırdım, kendimde indirimle ve kuponla 180 liraya Drop Plus aldım, ikimizde aldıktan sonra yan yana getirip test ettim iki kulaklığıda, herhangi bir farkı yok, aynı ses seviyelerine çıkıyorlar, aynı sanal 7.1 performansını veriyorlar, mikrofon ses kalitesi aynı, ekolayzer ayarı dahi yaptığımda birebir aynı ses kalitesini veriyor.

Şuraya bir Random atmak isterdim ama Moderatörler ona bile uyarı atar, yanlış kişiye bunu söylüyorsunuz, Vatan'da dolaşan bir çocuğa buradan E900 Pro aldırdım, kendimde indirimle ve kuponla 180 liraya Drop Plus aldım, ikimizde aldıktan sonra yan yana getirip test ettim iki kulaklığı da, herhangi bir farkı yok, aynı ses seviyelerine çıkıyorlar, aynı sanal 7.1 performansını veriyorlar, mikrofon ses kalitesi aynı, ekolayzer ayarı dahi yaptığımda birebir aynı ses kalitesini veriyor.
Dip ses soru E900 Pro da yoktu ancak Drop Plus'ta vardı. Royal Kludge konusunda belki haklısınızdır ancak ben marka basılmamışını alma taraftarıyım.

Dip ses soru E900 Pro da yoktu ancak Drop Plus'ta vardı. Royal Kludge konusunda belki haklısınızdır ancak ben marka basılmamışını alma taraftarıyım.

1 zaten Royal Kludge marka basıyor, 2 dip ses sorunu iki kulaklıkta var, kulaklığı aldırdığım birden fazla kişi var, bir kaçı dip ses sorunu yaşadı ve benim aracılığım ile garantiye gönderdik ve değişim yaptılar.

1 zaten Royal Kludge marka basıyor, 2 dip ses sorunu iki kulaklıkta var, kulaklığı aldırdığım birden fazla kişi var, bir kaçı dip ses sorunu yaşadı ve benim aracılığım ile garantiye gönderdik ve değişim yaptılar.
Peki. Bunu bilmiyordum. Teşekkürler, Drop Plus'tan dolayı böyle düşünüyordum, bu konuda beni aydınlattınız. Çok teşekkür ederim.

Peki. Bunu bilmiyordum. Teşekkürler, Drop Plus'tan dolayı böyle düşünüyordum, bu konuda beni aydınlattınız. Çok teşekkür ederim.

Anlayabilmene sevindim, Gamepower, Royal Kludge, Rampage vb. diğer markaların birbirinden hiçbir farkı yok, o yüzden kimisinin daha kaliteli basmaları varken kimisinin daha kötü basmaları var, genelde basma ürünler rastgele seçilip üreticiden izin alındıktan sonra logo basılarak satılmakta, tabii paranın bir kısmıda üreticiye gitmekte.

Anlayabilmene sevindim, Gamepower, Royal Kludge, Rampage vb. diğer markaların birbirinden hiçbir farkı yok, o yüzden kimisinin daha kaliteli basmaları varken kimisinin daha kötü basmaları var, genelde basma ürünler rastgele seçilip üreticiden izin alındıktan sonra logo basılarak satılmakta, tabii paranın bir kısmında üreticiye gitmekte.
Logo basılan ürüne de logo basılmaz ya. Bu Rampage saçmalıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı