Rehber Her bütçeye kulak içi silikonlu kulaklık önerisi

ED12 diyecektim de, ZST Pro sesleri daha dengeli veriyorsa onu alayım. Çünkü bassla bir derdim yok. Diğer sesler de kulağımı rahatsız etmesin istiyorum.

ED12 diyecektim de, ZST Pro sesleri daha dengeli veriyorsa onu alayım. Çünkü bassla bir derdim yok. Diğer sesler de kulağımı rahatsız etmesin istiyorum.
ED12 ve ZST Pro modellerini karşılaştıracak olursak, ED12 daha basa odaklı bir seçenek olur ama ZST Pro da HiFi olduğundan ötürü yer yer kulağını yorabilir. Ben olsam ZST Pro tercih ederdim sanırım.

Hocam belki bilinmiyordur ama ben kullandığım 2 JBL kulaklıkta da aynı sıkıntıyı yaşadım. Bu konuyu okuyan kişiler görüp faydalansın diye yazıyorum. c100sl ve T110 modellerinde sol kulakçık gidiyor. Tek kulakçık kalıyorsunuz yani garantiye gidip yenisi gelse de aynı olay oluyor. Güzel rehber elinize sağlık.

Sony MDR-XB50AP kulaklığını 2 yıldır kullanıyorum. Kulaklığın üzerinden bi tek tır geçmediği kalmıştır. Malzeme kalitesi sağlam bir kulaklık. Ama ses kalitesi olarak kendi fiyat aralığında daha iyi seçenekler var o yüzden önermiyorum kulaklığı. Basslı müziklerde ortalama bir tat sunuyor. Tiz mid ağırlıklı müziklerde sesleri boğuk veriyor. Ses şiddeti tam sınırda, ne yüksek ne de alçak. Ses seviyesini yüksek sesli dinleyenler için söyledim. Bazen tatmin etmeyebiliyor.

Hocam bunun silikonsuz rehberini de yapar mısınız, veya var mıdır? Silikonlu kulaklıklar alışamadım, kulağımdan sürekli çıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı