Rehber Her bütçeye kulak içi silikonlu kulaklık önerisi

0-100=

Xiaomi Mi Basic Ultra Deep Bass Kulak İçi Kulaklık mor Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe kulaklığın fiyatı 20TL, bas zaten beklemeyin, ses kalitesi iyi değil ancak 20TL'ye zaten daha iyisi olamaz, iş görür.

Lenovo HF-130 Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe fiyatını hak eden bir kulaklık. 30TL'ye sanırım daha iyisi yok, bas ve tiz dengesi bir önceki Xiaomi'ye göre daha iyi.

Sony MDR-EX15LP Kulak İçi Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 0 ve 100TL arasındaki favori kulaklıklarımdan, çok güzel bir kulaklık. 50TL olmasına rağmen baslar hissedilir, tizler temiz çıkıyor.

Sony MDR-EX15AP Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe üstteki Sony kulaklığın geliştirilmiş versiyonu.

KZ ED4 Heavy Bass Hi-Res Kulak İçi Kulaklık bas tutkunları için en iyisi tizler biraz zayıf.

KZ ED12 Kulak İçi Kulaklık 100TL'ye en iyi kulaklık özellikle baslardan kulaklarınızı titretiyor.

100-250=

KZ ZS3 Noise Cancelling Kulak İçi Kulaklık bas ağırlıklı.

Sony MDR-EX250AP Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe dengeli ses.

Sennheiser CX 80S Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe tiz ağırlıklı Hi-Fi ses.

KZ ES3 Dynamic Hybrid Dual Driver Kulak İçi Kulaklık dengeli ses.

Sony MDR-XB50AP Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bas ağırlıklı.

250-500= Sennheiser CX 300S Mikrofonlu Kulak İçi Kulaklık Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

500+= Klipsch R6i Kulak İçi Kulaklık Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

https://www.kulaklik.com/products/bang-olufsen-beoplay-h3-anc-kulak-i̇ci-kulaklik?ref=akakce&v=0.64.1

Peki hem oyun oynayan hem de müzik dinleyen kişiler için bunlardan hangilerini önerirsiniz? Benim bütçem 400TL.

Hocam belki bilinmiyordur ama ben kullandığım 2 JBL kulaklıkta da aynı sıkıntıyı yaşadım. Bu konuyu okuyan kişiler görüp faydalansın diye yazıyorum. C100sl ve T110 modellerinde sol kulakçık gidiyor. Tek kulakçık kalıyorsunuz yani garantiye gidip yenisi gelse de aynı olay oluyor. Güzel rehber elinize sağlık.

Evet bende T110 kullandım ses kalitesi yeterli olsa bile çok dayanıksız kulaklıklar önermiyorum.
QKZ VK4 de olmalıydı.

Silikonlu kulaklık rehberidir.
@Aeklink silikonsuz rehberde yapacağım yakın zamanda.
Peki hem oyun oynayan hem de müzik dinleyen kişiler için bunlardan hangilerini önerirsiniz? Benim bütçem 400TL.

Bas seviyorsanız skullcandy kulaklıklara bakın ya da Hi-Fi ses seviyorsanız Sennheiser'ya da klipsch bakın.

Sony MDR-XB50AP kulaklığını 2 yıldır kullanıyorum. Kulaklığın üzerinden bir tek tır geçmediği kalmıştır. Malzeme kalitesi sağlam bir kulaklık. Ama ses kalitesi olarak kendi fiyat aralığında daha iyi seçenekler var o yüzden önermiyorum kulaklığı. Basslı müziklerde ortalama bir tat sunuyor. Tiz mid ağırlıklı müziklerde sesleri boğuk veriyor. Ses şiddeti tam sınırda, ne yüksek ne de alçak. Ses seviyesini yüksek sesli dinleyenler için söyledim. Bazen tatmin etmeyebiliyor.

Hocam cihazdan cihaza cidden kalite değişiyor WH-CH510 kulaklığımda telefonda verim alamıyorum giriş seviyesi bir telefonum var ancak bilgisayarımda çok güzel ses veriyor.
Silikonsuz kulaklık rehberi de var mı?

En fazla 1 güne gelecek.

Evet bende T110 kullandım ses kalitesi yeterli olsa bile çok dayanıksız kulaklıklar önermiyorum.

Silikonlu kulaklık rehberidir.
@Aeklink silikonsuz rehberde yapacağım yakın zamanda.

Bas seviyorsanız skullcandy kulaklıklara bakın ya da Hi-Fi ses seviyorsanız Sennheiser'ya da klipsch bakın.

Hocam cihazdan cihaza cidden kalite değişiyor WH-CH510 kulaklığımda telefonda verim alamıyorum giriş seviyesi bir telefonum var ancak bilgisayarımda çok güzel ses veriyor.

En fazla 1 güne gelecek.
CX300S nasıldır? CX275S kulaklığımı garantiye göndermiştim onun yerine CX300S yolluyorlar.

Geri
Yukarı