Her Bütçeye Kulaklık Önerisi

Elbette ses kasabilirsin. Fakat yalıtımlı ve daha detaylı ses verebilen kulaklıklar ile aynı deneyim olmayacaktır. Oyun haritalarında hakimiyetini güçlendirirsen bu dezavantajı ortadan kaldırabilirsin.
Samsung telefon kulaklığı kullanıyordum. Kullandığım kulaklikdan daha iyi performans verir değil mi ?
Jbl c100si , Samsung telefon kulakligindan daha iyi performans verir mi

Son düzenleme:
200-300 Arası fps (Örnek CS:GO Fortnite PUBG) oyunlarında ses kasmak için kulaklık önerir misin acaba arctis 3 hariç şimdiden teşekkürler.
Arctis 3 alma sakın iade ettim 5i aldım. 3'ü hiç beğenmedim mikrofonu boğuk karşı taraf sesimi hiç beğenmiyordu. Üstelik 1000 ₺ lik ses kartı var düşün.

Arctis 3 alma sakın iade ettim 5i aldım. 3'ü hiç beğenmedim mikrofonu boğuk karşı taraf sesimi hiç beğenmiyordu. Üstelik 1000 ₺ lik ses kartı var düşün.
Öncelikle yorumun için teşekkürler. Arctis 3 kulaklığını beğenmeyen çok beğenen kitle çok az zaten arctis 3 kulaklığını asla almam arctis 5 600 tl bütçemi aşıyor maksimum 330 tlye kadar bütçem var var mı bir önerin?

Öncelikle yorumun için teşekkürler. Arctis 3 kulaklığını beğenmeyen çok beğenen kitle çok az zaten arctis 3 kulaklığını asla almam arctis 5 600 tl bütçemi aşıyor maksimum 330 tlye kadar bütçem var var mı bir önerin?

Bundan önce G231 ve G230 kullandım onlar güzeldi Arctis 3'e göre. Cloud Stinger kullanan varsa bir onlara soralım onun fiyatı da o civarlarda olmalıydı. Ben sizin yerinizde olsam biriktirim para alırım Arctis 5 varsa öyle bir imkanınız.

Bundan önce G231 ve G230 kullandım onlar güzeldi Arctis 3'e göre. Cloud Stinger kullanan varsa bir onlara soralım onun fiyatı da o civarlarda olmalıydı. Ben sizin yerinizde olsam biriktirim para alırım Arctis 5 varsa öyle bir imkanınız.
Maalesef öyle bir imkanım yok Kulaklığın yanında Mouse ve Klavyede alacağım Cloud stinger'i çok öneriyorlar snopy sn-rw1 cloud stinger arasında gidip geliyorum stinger kullanan birisi özelliklerinden bahsederse sevinirim.

Usb kulaklık alırken yazılımında dikkat etmen gereken husus yazılımında ses ince ayarları ( grafik EQ) mevcut olup olmadığı.
Sennheiser GSP 350 ve Cloud 2'de yok mesela. Sadece müzik, film, oyun gibi modları var ve ek olarak sanal surround on/off oluyor.
Youtube ile inceleme videolarında görülüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı